2733
2734
عنوان

دختر ۱۲ ساله ای که در مورد پریود پرسید

| مشاهده متن کامل بحث + 3047 بازدید | 67 پست
چند سالشه  دخترم ۹سالشه هنوز نگفتم

پنج و سال و نیم 

اشتباه نکن گلم با دخترت صحبت کن. بزار اگاه بشه. از خودت بفهمه و با طریقه ی درست بفهمه بهتر از اینه که از اطرافیان بفهمه و به طریقه ی نادرست

من دخترم حتی مسائل جنسی رو هم مرسید وه این سوالات کاملا طبیعیه و من جایی که ذهنش بتونه حلاحی کنه توضیح دادم براش. هیجوقت از دروغ برای شانه خالی کردن از حواب استفاده نکردم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پنج و سال و نیم  اشتباه نکن گلم با دخترت صحبت کن. بزار اگاه بشه. از خودت بفهمه و با طریقه ی در ...

خب عزیزم ما خیلی دیر پریود میشیم ۱۴،۱۵الان میگم زوده بگم بترسع 

دختر شما پریود میشه؟

خب عزیزم ما خیلی دیر پریود میشیم ۱۴،۱۵الان میگم زوده بگم بترسع  دختر شما پریود میشه؟

دختر من پنج و سال و نیمه هستش گلم. چرا باید بترسه. وقتی درست آگاهش میکنی. من دخترم یه بار تصادفی دید دارم  نوار بهداشتیم رو عوص میکنم و پرسید چرا اینجوری شدی. گفتم وقتی ما خانم ها بزرگ میشیم به یه سنی میرسیم که توی دلمون به نی نی میاد که از قبلش بدنمون اماده میشه یه اتفاقتی میوفته که باعث میشه  بتونیم قوی بشیم و نی نی رو تو دلمون بزرک کنیم و کلی چیزهای دیگه. دختر من نه ترسید و نه گریه کرد 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731
2738