2733
2739
عنوان

به دست آوردن دل دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 1854 بازدید | 69 پست

ایشون به شما به چشم فردی که قراره زندگیش رو تا اخر عمر باهاش بسازه نمیبینه . و واقعا و از ته دل عاشق نیست.چون عاشق واقعی میبخشه و فراموش میکنه و برای بهبود رابطه تلاش میکنه.وجود یک فرد منفعل در رابطه به چه درد ما میخوره؟حالا شما هی تلاش کن کادو بگیر‌نامه بفرست و حتی خودتو تغییر بده وقتی آدمی ک باید تغییر کنه تغییر نمیکنه کاری نمیشه کرد.لطفا از الان فکراتون رو بکنین شاید اونطوری گ شما فکر میکنید این فرد لیاقت عشق و علاقتون رو نداشته باشن و صرفا باعث شکستتون  بشن.دلیل اینکه ایشون عکس های شما و یا عکس های‌فرد قبلی رو نگه داشته این هستش ک به دلیل شکستی ک داشته احساس وابستگی نسبت به شما میکنه و پاک کردن عکس های شما در اون حس عذاب وجدان ایجاد میکنه و به دلیل دلبستگی نه میتونه عکس های شما رو پاک کنه نه عکس های فرد قبلی رو

آدم هایی مثل ایشون رو زمان درمان میکنه.اونم نه زمان کم.زمان طولانی‌مدت ۶ ماه الی ۱ سال.اینا نظرات شخصی من بودن با توجه به گفته هاتون شما هرکاری می‌شده کردین و چندین قدم برداشتین حالا نوبت دختر خانمه ک برای شما قدمی برداره البته اگه دوستتون داشته باشه واقعا.الان شما با ایشون در ارتباط نیستید ممکنه فرد جدیدی رو پیدا کرده باشن و یا به فرد قبلی برگشته باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مورد دیگه هم ببخشید ک من جسارت میکنم اما شما فقط ۱۹ سالتونه. پسرها تا ۲۲ سالگی به بلوغ عقلی برای ازدواج نمیرسن.دارین احساسی تصمیم میگیرین به نظرم بیشتر فکر کنین هم شما و هم ایشون سنی ندارین خصوصا شما.و بحث یه عمر زندگیه 

دوست عزیز شاید گفتن این حرفایی ک الان میخوام بزنم براتون ناراحت کننده باشه اما نظر شخصی من به عنوان ...

اشتباه هایی از هر دو طرف بود ولی من میدونم خیلی همو دوست داشتیم خیلی رابطمون گرم و خوب بود که دقیقا نمیتونم توضیح بدم ولی خب خیلی خوب بودیم با هم منم چون واقعا میخواستمش گفتم چندین بار زنگ زدیم ولی خب گفتم هر دو طرف اشتباه هایی کردم که ایشون میخوان فرار کنن و درست نکنن خیلی زود رنج هستن مادرشون هم تا جایی که شناختم خیلی ادم خوبی هستن و کمک زیادی کردن به من هم خود دختر خانوم هم مادرشون شمارمو پاک نکردن و مادرشون هم چک میکنن گاهی اوقات استوری و ... مادرشون هم تا جایی که میدونم مشکلی با من ندارن و شاید حتی خوششون بیاد و مادر هم خیلی کمک میتونه بکنه به دختر خانومه یه زمانی باید بگذره که ایشون باهاش حرف بزنن خودشون هم اینو گفتن و اینکه گفتین برگرده به رابطه قبلی ! نه فکر نمیکنم چون من با روانشناس صحبت کردم گفتن ایشون فرار میکنن الان از هرگونه تجمع و رابطه ای فقط میخوان تنها باشن و دقیقا این رفتار هاش اینو نشون میده دقیق و مطمعن ام اگه به رابطه ای بخواد برگرده منم چون گفتم رابطه ما خیلی خوب بود و منم ثابت کردم ولی خب باید بشینه منطقی فکر کنه الان که نمیخواد فقط میخواد تنها باشه زمان لازم داره! الان من موندم به مادرشون خبر بدم قبل اینکه هدیه بفرستم و اجازه بگیرم که نمیدونم قبول کنن یا نه یا اینکه همینطوری بفرستم و خبر ندم ؟

2731
اشتباه هایی از هر دو طرف بود ولی من میدونم خیلی همو دوست داشتیم خیلی رابطمون گرم و خوب بود که دقیقا ...

با این شرایطی ک من دارم میبینم و اگر خودم جای شما بودم دیگه هیچ کاری نمیکردم.امید داشتن خوبه اینکه امید داشته باشیم رابطمون درست بشه چون دو طرف میخوان ولی مشکل اینه ک طرف شما نمیخواد و وقتی نمیخواد نمیشه زورش کرد.میدونم ناراحتید میدونم عاشق و شیفته شدین من هم قبلا توی وضع شما بودم ولی آدمی ک نخواد نمیخواد دیگه.

با این شرایطی ک من دارم میبینم و اگر خودم جای شما بودم دیگه هیچ کاری نمیکردم.امید داشتن خوبه اینکه ا ...

خب من میدونم ناراحت شده خیلیم ناراحت شده اتفاقات بسیار زیادی افتاده که منم مقصرم باید تلاشمو بکنم میدونم که میتونم از دلش در بیارم ! ممطعن ام یکم زمان و یکم تلاش میخواد و اینکه به نظرتون اون لواشکا هست که طرح قلبه جعبه بعد لواشک هست گلی ان اونا هدیه ولنتاین حساب میشن انشالله ؟؟ و اینکه عاشق لواشکه گل اینا هم بگیرم بفرستم ؟

2738
برادر من سنت کمه درگیر عواطف هستی همسری  که سلامت روان نداشته باشه زندگی باهاش جهنمه این ف ...

من برای یکی دیگه کامنت گذاشته بودم که مشکل روانی دارن ها اشتباه نوشتین ..