2737
2734

من

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من جدیدا طوری شدم هر حرف مادرم و منظور میگیرم کلی باهاش داد و بیداد میکنم امشب بهم گفت باید تو رو ببرم پیش یه روان پزشک و من گفتم حتی مادرم هم منو دیوونه فرض می‌کنه و کلی گریه کردم ک مادرم یکی بعد اومد پیشم بغلم کرد و نصیحت کرد منو من همه چیو منظور میگیرم الان تصمیم گرفتم اخلاقمو عوض کنم ولی هنوز خوب نیستم 

من جدیدا طوری شدم هر حرف مادرم و منظور میگیرم کلی باهاش داد و بیداد میکنم امشب بهم گفت باید تو رو بب ...

به امید خدا حل میشه ولی حتما به روانپزشک یا روانشناس مراجعه کن

من از نسل زن های تکراری نیستم /من همان تافته ی جدا بافته ام
به امید خدا حل میشه ولی حتما به روانپزشک یا روانشناس مراجعه کن

من ب تازگی این طوری شدم قبلاً خیلی سال پیش مشاوره رفتم ولی میتونم خودمو کنترل کنم تا حدی ک ابرو ریزی نشه ولی بعضی مواقع عصبانی میشم من میتونم خودمو کنترل کنم اگه اراده کنم و ب نظرم ب روان پزشک احتیاج نیست اگه هم بود میرم مشاوره چون یکی از نزدیکان دقیقا عین کنه و رفته مشاوره و الان عااالی شده من هم همین کار و میکنم ....ممنون از نصیحتت

2738

من 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2706