2737
2734
نه اهل اضطراب نیستم ولی حساسم یه سری کارا یه سری حرفا تو فکرم میمونه و دائم بهش فکر میکنم البته کارم ...

افرین منم ولی بعد میگم فک کن نباشی یه لحظه بعد میگم خداروشکر که فعلا میتونم باسمو جبران کنم 

کاربری دست دونفر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدارحمتشون که خب وقتی پدرتون نیس اجازه دست کیه الان؟ 

والا قانونا دختر بعد سن ۱۸ سال برای ازدواجش باید پدرش راضی باشه پدر نبود جد پدری ک من جد پدری هم ندارم و اگه هیچ کدوم در قید حیات نباشن خود دختر میتونه تصمیم بگیره و دولت در صورت مخالفت خانواده حکم صادر میکنه که این فرد میتونه ازدواج کنه

2728
2738
واقعا؟شما هم با عشقم ازدواج کردین؟رسیدین بهش ؟پشیمون نیستین؟ من روزی هزار بار دارم سرزنش میشنوم همش ...

آره عزیزم اتفاقا اونم شهر دیگه بود بعد کلی مشکلات رسیدم به عشقم. نمیگم الان پشیمونم ولی صد درصد راضی نیستم چون انتخابای بهتری داشتم اگرچه هیچ آدمی کامل نیس ولی میشدزندگیم بهتر باشه 

پسرم تا ۳و۴ غرررر میزنه تو خواب.تا ۳و۴ اون بد خوابه بعدش ک خواب منو میپرونه تخت گاز بی جیییک میخوابه تا ۷و۸...

از اینورم حامله ام پاهام ضعفففف میزنه و درد داره...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
خب دیگه ینی تو میخای قلبی راضی باشن؟ 

پسره خیلی احترام به خانواده واسش مهمه و میگه دوست دارم مامانت رضایت قلبی داشته باشه.بعدم خانوادم‌خیلیمخالفت میکنن و حتی‌ اقوام دورمون هم‌ خیلی دخالت میکنن توی موضوع ازدواجم 

آره عزیزم اتفاقا اونم شهر دیگه بود بعد کلی مشکلات رسیدم به عشقم. نمیگم الان پشیمونم ولی صد درصد راضی ...

همه همینو بهم میگن.میگن اینهمه آدم اومد قبول نکردی.موقعیت های بهتر داری.ولی چه کنم ک دلم گیره.ادم اگه نرسه یه حسرتی تا اخر‌میمونه روی دلش

2706