2737
2734
عنوان

پرده بکارت برای خارجی ها

2707 بازدید | 32 پست

پرده بکارت برای خارجی ها مهمه؟ مثلا زن پرده داره یانه؟

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من فکر نمیکنم اهمیت داشته باشه برعکس اصلا مهم نیست 

ولی طبق گفته ی روانشناسی در همه جای دنیا مردها به زن هایی که قبل از اون ها رابطه نداشتن بیشتر علاقه مند میشن چون مردها بی نهایت مالکیت پرستند

من از نسل زن های تکراری نیستم /من همان تافته ی جدا بافته ام
من فکر نمیکنم اهمیت داشته باشه برعکس اصلا مهم نیست  ولی طبق گفته ی روانشناسی در همه جای دنیا م ...

😐🤢

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
2738

نه نیست...

تو ژاپن ننگ هست واسه خانواده دختر که دختر تا سن 18 سالگی باکره مونده باشه کشورهای اروپایی و آمریکایی هم همینطور مگر بری تو ایالتهایی که اعتقادات مذهبی بسیااااار زیادی دارن و  اونم در حد ایران نیست خیلی کمتر

ی خوبی دیگه اینکه تو همون ایالتهای مذهبیش هم رابطه فقط واسه دختر بد نیست پسر هم تفاوتی نداره

و البته اگه بخواد مهم باشه هم پیدا کردن همچین دختری اونجا مثل پیدا کردن سوزن تو انبار کاه هست 😐

ن.اونا پرده داشته باشن مسخرشون میکنن

خداروشکر 

2706