2733
2739

ما تو این دوران کرونا خیلی رعایت کردیم و هیجا نمیرفتیم چند ماه پیش بعد مدتها رفتیم خونه ی بابابزرگم، منم اون موقع بینیمو چند ماه بود عمل کرده بودم خیلی زشت بود و باد داشت، بعد دخترخاله ی مامانم زنگ زد خونه بابابزرگم که ما داریم میایم اونجا، و من با 20 سال سن گفتم اگه اونا بیان من میرم مگه نمیفهن کروناس اینهمه ادم میخوان بریزن اینجا😂🤦‍♀️بعدم نمیخوام دماغمو ببینن، خلاصه بنده خدا بابابزرگم زنگ زد گفت میخوایم بریم خونه فلانی(خاله من) منتها حاج خانوم روش نشد بهتون بگه بعدا بیاید، دختر خاله ی مامانم گفته باشه پس کی هستین مزاحم بشیم، بابابزرگمم گفت ما همیشه خونه ایم دیگه هر وقت دوس دارین مزاحم شین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مزاحم شین🤣

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2738