2737
2734
عنوان

کدومو بخرم خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 37 پست
چرب میکنه؟

ن اصلت من خیلی رو چرب شدن حساسم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزم

میتونی ماسک مو گلیس بخری اونم فوق العادس 

خواهش😘

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
من ماسک مو زیاد خریدم یعنی هردفعه یچیز میگرفتم که ببینم کودوم بهتره ،بنظرم کامان از همشون بهتر بود ه ...

بعد حموم بزنم ب موهام ؟ من نمیخام چرب کنه هم میخام گره ی موهامو باز کنه هم وزی رو بخوابونه 

میخام نرم کننده دیگ نزنم خیلی موهامو میریزونه

2740
بعد حموم بزنم ب موهام ؟ من نمیخام چرب کنه هم میخام گره ی موهامو باز کنه هم وزی رو بخوابونه  می ...

آره بعد حموم یکم آب موهاتو با حوله خشک کن بعد بزن،نه چرب نمیکنه چون چیزی نیست که به پوست سرت بزنی واسه ساقه ی موهاست البته من قشنگ به همه جای موهام میزنم،بعد اینکه عزیزم جای نرم کننده ی داخل حموم رو که نمیگیره اگه میخوای نرم کننده ی سانسیلک رو امتحان کن خیلی خوبه،نرم کننده رو به ریشه ی موهات مگه میزنی که موهاتو میریزونه؟ 

آره بعد حموم یکم آب موهاتو با حوله خشک کن بعد بزن،نه چرب نمیکنه چون چیزی نیست که به پوست سرت بزنی وا ...

ن اصلا ب نوکش میزنم سریع ام میشورم نمیدونم چرا همینکه میزنم سریع ی دسته میریزه تعجب میکنم چن سال پیش نمیدونستم میزدم ب ریشه ولی خیلی وقته ن اصلا نمیزنم 

2706