2410
2553
عنوان

کدومو بخرم خوبه؟

970 بازدید | 37 پست

فردا میخام برم داروخونه واس موهام اسپری چیزی بخرم کلافه شدم از بس وز و خیلی گره میخوره مخصوصا ک تازه از حموم بیام 

اولش بهم گفتن ک گره باز مو فیروز بخر ک متاسفانه هیچ جا نداشتن چون شرکتش دیگ تولید نمیکنه بعد تعریف اسمری دوفاز شنیدم ک خوبه چه برندی؟ چه رنگیش خوبه ؟ گره باز کنم هست وزی رو میخوابونه کدومو پیشنهاد میدین ؟ لطف کنین با قیمت بگین 

قرص بیوتینم خواستم بخرم اینو از کدوما بخرم هم کاس مو میخام هم ناخونام ک سفت بشه 

تشکر😘

سرم مو کراتین سریتا من استفاده میکنم تو حموم هم ماسک مو میزارم خیلی خوبه

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دوفازه مارال سبز. شکککک نکن. محشرههه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2714
دوفاز واسه قبل سشواره به نظرم یه ماسک موی بعد از حموم بخر که موهاتو تقویت کنه و دیگه سشوار نکش

ینی حتما باید سشوار بکشم تنبلم من بعد نمیخام زیاد سشوار بکشم ک ب مرور موهام خرابتر بشه 

2706