2733
2739
عنوان

از بچه دار شدن پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 95 پست

من دو روزه سقط كردم  ب دلايلي مجبور بودم هم خوشحالم ك بچم ب اين دنياي كثيف و نامرد نيومد هم ي حس عجيبي دارم انگاري افسرذم بي رمقم حالم خيلي بده😔😔

ولي تو مسوليت ب گردن داري مواظبش باش

﮼پناهِ‌منی♥️(الله)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا من ۵ماه تو اقدامم ۵روز دیگه موعدمه دارم فکر میکنم حاملم یا پریود میشم زبونم لال

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
عزیزم بچه دار شدن کار ساده ای نیست ،بهتون حق میدم و درک میکنم شما رو،بله مادر از خیلی خواسته هاش گذش ...

وقت مساور گرفتم ۳۰بهمن

ولی خیلی اعصابم داعونه تا اون موقع دیوونه میشم😔😔

2728
😐😐😐فک کردم 14 سالته😐😐😐من چی بگم پس جم کن خودتو دختر من سن تو باشم دومی رم آوردم

عزیزم فکر میکنم به سن مامان بستگی نداره

بنظرم بجها تو سن دوسالگی و خورده ای واقعا انرژی میخوان

مامانیکه حامله بوده و زایمان کرده و شیر داده و بیخوابی و خستگی و هزار تا نصیحت شنیده تو این سنای بچه دیگه کم میاره

هر لحظه خدا را شکر💙
خیلی بده خیلییی هم این حس اذیتت میکنه هم عذتب وجدان ک چ مادر بدی هستی همچین حسی داری

دقیقاااا‌. بخدا بچمو دوس دارم. ولی هم حالم بده. هم پشیمونم از بچه اوردن. هم دلم کبابه برای بچه ام. هم عذاب وجدان دارم. هیچ لذتی از زندگی نمیبرم. فقط نشستم و ادمای بی بچه رو با حسرت نگاه میکنم.😭😭😭😭

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
انشالله هرچی میخای همون بشه

ممنون عزیزم

خداروشاکر باش

ازکجا معلوم دوستات به جایگاه تو حسرت نخورن 

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2738
دقیقاااا‌. بخدا بچمو دوس دارم. ولی هم حالم بده. هم پشیمونم از بچه اوردن. هم دلم کبابه برای بچه ام. ه ...

وااای دقیقاااا

منم همین همش میگم خووووش ب حال فلانی بجه نداره

خوش ب حال فلانی تازه ازدواج کزد

یا حتی خوش ب حال فلانی بجه دار نمیشیه😢😢😢

شما چند سالته بچت چند سالشه

عزیزم فکر میکنم به سن مامان بستگی نداره بنظرم بجها تو سن دوسالگی و خورده ای واقعا انرژی میخوان مام ...

اخه اسی میگ زود بود برا بچه هم سنام بچه ندارن راحتن حسودیم میشه...منم گفتم انقو ک میگ زود بوده شاید سنش کمه وگرنه خودم بچه دارم تازه داره چار دست و پا میره شیطنت میکنه میدونم خیییلی سخته ولی خب شیرینه حسابی

من فقط مشتاق آرامشم  مشتاق اندکی فراموشی
انشاالله گلم نه ماه بعد بیایی تاپیک بزنی که واااای چجوری شیر بدم چجوری پوشک عوض کنم چجوری حموم کن ...

مرسی عزیزم خدا از دهنت بشنوه

میدونم خیلی سخته ولی دلم پر میکشه💙

بچتون چه سنیه

۴ سالشه. ۴ ساله دست تنها با بچه درگیرم. نوزاد بود یه جور عذاب داد، شب تا صبح خواب نداشتم، صبح تا شب اویزون من بود شیر میخورد، ختنه کردم انقدر زار زد که مجبور شدم ببرمش یه شب بیمارستان، تک تک واکسناش عذابم داد، سن غذا خوردنش یک سال تمام یه قاشق غذا نخورد، موقع دندون دراوردن دونه دونه دندوناش شب تا صبح گریه میکرد تا دربیاد، موقع از شیر گرفتن حرص داد، بزرگتر شد لجبازیاش شروع شد، هر جا میرفتم دقم میداد، ۴ ساله یه فیلم با ارامش ندیدم، یه چایی در ارامش نخوردم، در حسرتم یکی یه روز بچمو نگه داره و من تو سکوت فقط واسه خودم باشم. خیلیییییی خسته ام.‌😭😭😭

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
وااای دقیقاااا منم همین همش میگم خووووش ب حال فلانی بجه نداره خوش ب حال فلانی تازه ازدواج کزد یا ...

منم الان داد زدم کاش بچم توشکمم مرده بود 

مامانم بخاطر حرفم باهام قهر کرد

گفت خودت بمیری 

منم اعصابم واقعا داغونه

از یه طرفم خارش رفته تو چشمم نمتونم راحت طلاق بگیرم

هر لحظه خدا را شکر💙
دوسال و پنج ماه

چ جوری دلت میاد واقعا،،احتمالا خسته ای،،، ب خودت استراحت بده،،،بجای این حرفا الحمدالله بگو و روزانه خدارو شکر کن بخاطر هر نعمتی ک بهت داده بخصوص بخاطر فرزندت ک سالمه،،خیلی از زوجها در آرزوی داشتن فرزندن ،،از خدا بخواه و تمام تلاشتو بکن ک صالح باشه،، نماز بخونو غرق در دعای خیرش کن ،،،فرزند هدیه ی بینظیر الله متعاله و ی امانت ،،،،در امانتداریت کوتاهی نکن دوستم

2706