2733
2739
عنوان

خانواده همسرکیه میخوان آدم شن

163 بازدید | 9 پست

یه تاپیک مسافرت با خانواده شوهر یدم که گفتن اصلا خوب نیست مسافرت با خانواده همسر. یاد دوتا تازه عروس افتادم خواهر شوهراشون پرو پرو خودشون انداختن گردن زن شوهر که یکیشون عقد بود شربپا کرد نرفت یکی دیگشونم تازه عروس بود خواهرشوهر فهمید اونا کجا رفتن سری رفت دنبالشون عروس هم به شوهرش گفت  به خواهرت بگو حق نداره بیاد اونم روش نشد به خواهرش بگه زن هم مسافرت ریخت بهم نرفت گردش با شوهرش اخم تخم کرد مدتها هم با شوهرش دعوا داشت باخانواده همسرشم توی اخم تخم بود

به شانس بگوید ماهنوز زنده ایم یک شب هم درخانه ی مارا بزند

آخه واقعا خانواده همسرم آزار دهنده هستن

من با بچه کوچیک هرجا میریم باید براشون ظرف و ظروف و زیر انداز و پتو و بالشت بردارم

توی مسافرت هم بچه داری کنم هم‌چای بزارم هم غذا بزارم هم جمع و جور و تمیز کنم بقیه بخوابن آخرم بهم تیکه بندازن تازه مادرشوهرم جوونه ولی هیچکاری نمیکنه

منم ترجیح میدم نرم باهاشون

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
توام کارنکن یا مادرشوهرتو صداکن کمک کنه

خودشو میزنه به نشنیدن

یه بار یه کار دیگه داشتم بهش گفتم پیاز داغو نگاه کن نسوزه دراز کشید پشتشو کرد به من شوهرم اینقدر ناراحت شد چندبار صداش کرد گفت پاشو پیاز داغو نگاه کن 

کلا رفتاراش خیلی بده همه بچه هاش و عروساشو فراری داده با کل فامیل قطع ارتباطه به خدا اگه شوهرم خوب نبود جدا میشدم

خودشو میزنه به نشنیدن یه بار یه کار دیگه داشتم بهش گفتم پیاز داغو نگاه کن نسوزه دراز کشید پشتشو کرد ...

خوب توام اهمیت نده گاز خاموش کن بیا بشین

به شانس بگوید ماهنوز زنده ایم یک شب هم درخانه ی مارا بزند

من چندبار با جاری هام رفتم مسافرت 

با یکیشون که کلا همش تو قیافه اس و میخواد کل سفر تخم مرغ بخوریم و....

یکیشون همس میشینه تو کاراشو بکنی 

اون یکی هم که کمک میکنه و خوش اخلاقه پول نمیده شوهرش خرج سفر گردن تو میفته

2738
خوب توام اهمیت نده گاز خاموش کن بیا بشین

آخه چه کنم شوهرم و بچم گشنه بودن

سعی کردم‌رفت و آمدمو باهاشون خیلی کم کنم کلا میرم خونشون درحد نیاز صحبت میکنم آخه خیلی حرف در میارن