2737
2734
عنوان

دوستم تازه ازدواج کرده خیلی پز میده

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 35 پست

من جات بودم بلند ميزدم زير خنده 😬يه جوري كه شوكه شه و وسطاش ميگفتم واي تروخدا ببخشيد ناراحت نشي منظورم اين نيست كه شما پولدار نيستين و دوباره ميخنديدم بعد هم الكي ازش تشكر ميكردم تا ضايع شه

تو مثل بوي نم خاك بعد باروني♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جات بودم بلند ميزدم زير خنده 😬يه جوري كه شوكه شه و وسطاش ميگفتم واي تروخدا ببخشيد ناراحت نشي منظ ...

تبریک میگم

شیطان باید پیش تو دوره ببینه

جدی میگم😂

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  

بابا شاید بیچاره میخواسته کمکت کنه یکی کمک میکنه ی حرف پشتشه کمک نمیکنه ی حرف ...

خیلیه ‌ک ی دوست به خاطر دوستش پول از شوهرش بگیره بده اونم تو این دوره زمونه بااین گروتی 

ب قول خودت کارمند سادس مگ چقدر میگیزه

2728

برام عجیب نیست هر چیزی رو بشنوم اما میخاستم در مورد خودم بگم آیا من به دوستام کمک و به نوعی حمایت کردم یا میخام برای رفع مشکلش کمک کنم این پززز دادنهه 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین