2733
2734
عنوان

یکی میاد باش درد و دل کنم؟😭

146 بازدید | 21 پست

تو گیرو ویر اسباب کشی شناسنامه و کارت ملی م گم شدن

دارم دیوونه میشم

آنقدر گشتم و بهش فک کردم

حتی شبا خوابشو میبینم

خیلی حس بدی دارم خیلیییی فقط دوس دارم پیدا بشن 😭

تورخدا دعا کنید پیداشون کنم 

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توخوبه شناسنامه ات گم شده میتونی المثنی بگیری من گوشواره های طلا دخترم که تازه خریدم گم شده خییییلی ناراحتم 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2731

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5744841&slug=داستان-زندگی-مخملی-بدبخت&postId=172960286

بیکارنمونید بیاین داستان زندگی منو بخونین

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
عزیزم پیدا میشه منم دارم طلاق میگیرم شبا تا صب بیدارم دیگه شناسنامه و کارت ملی ک مشکل بزرگی نیس پی ...

حتی چیزهای جزئی هم خیلی باعث بهم ریختنم میشن

دست خودم نیست🤕🤒

حس بدی دارمممم

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
2738

من ی مدرک رو تو خیابون ی شهر دیگ گم‌ کردم .ی ذکری رو گفتم 

بعد ی زنه زنگ زد گفت این مدرکو شوهرم فلان شهر پیدا کرده ما میخاین تفریحی بیایم اون شهر میخای بیا بگیر نمیخایم پست کنم 

حالا شمارم از کجا پیدا کرده بود از تو قولنامه خونه شماره صابخونه رو پیدا کرده بود باز اون ب من گفته بود ینی معجزه بود

من دو بار کارت ملی مو گم کردم . دوباره بهم دادن 

روش مینویسن المثنی؟

کاش ننویسن😭😭

من ی مدرک رو تو خیابون ی شهر دیگ گم‌ کردم .ی ذکری رو گفتم  بعد ی زنه زنگ زد گفت این مدرکو شوهر ...

چه ذکری بود به من بگو شاید گوشواره هام پیدا شدن

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
حتی چیزهای جزئی هم خیلی باعث بهم ریختنم میشن دست خودم نیست🤕🤒 حس بدی دارمممم

من ک دو تا فلش ۳۲ گیگ فیلم عروسی و کلی چیز گم کردم واسه فیلما اعصابم خورد نیست واسه پول فلشا ک دونه ای دویست و خورده ایه اعصابم خورده

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2706