2737
2734
بچه هااز کجا سرمه خوب بگیرم

من از روستا خریدم یه خانمی خودش درست میکرد ،سال ۹۴ خریدم تو یه سرمه دون پارچه ای ۱۱ تومن 😁 ااز اصل بودنش مطمئنم. الان گرونتره ولی نمیدونم چقده 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
اره دیگه سرمه گرونه بادم میسوزونن دودشو سرمه میکنن کلی بادم باید بسوزونن تا یکوچولو دوده بده 

عزیزم من الان 4تا بادوم سوزوندم بهم تقریبا اندازه ته ی شیشه دوده داد،، سرمه فقط همینه؟؟ اگه این باشه ک خیلی راحته.. ولی این نیس چیزای دیگه هم قاطیش میکنن

خوشحالم که اینجام و میتونم با آدمای زیادی در ارتباط باشم😊 .. دنیا جای قشنگ تری میشه اگر به آدما صرف نظر از اعتقاد و طرزفکرشون احترام بذاریم👌   قراره یه کالیمبانواز حرفه ای بشم😍🎼عاشق همسرمم💕   علاقمند به روانشناسی، نجوم، و چیزای عجیب غریب و هیجان انگیز😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من سرمه اثمد ،سرمه مکه، سرمه،قلمو حتی سرمه هفت مغز رو از جایی تهیه میکنم چند ساله محصولاتشون اصله و کاملا اطمینان دارم ارسال و مشاوره هم دارن 

سرمهاشون چربه و واسه نور چشم و عفونت چشم و تقویت بینایی و زیبایی خیلی عالی

شبا موقع خواب میزنم دیگه از این مواد شیمیایی نمیزنم 

سعی کن هر چی طبیعی و اصلش رو بزنی مخصوصا سرمه این شماره  و ادرش اینستا گرمه

۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲

@Kerem.poost 

عزیزم من از مادربزرگ پدرم میگرفتم. خودش با مغز بادوم و فندق درست میکرد.  همینطور چند سال پیش پ ...

عزیزم من واسه نور چشم و تقویت چشم و مژه ،فقط سرمه اثمد اصل میزنم خر جا پرسیدم فیک بود فقط از یه خانمی سفارش دادم اصلش رو فرستاد سرمه اثمد  قیمتشم خوب بود منصف بود ۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲

2728
عزیزم من سرمه اثمد ،سرمه مکه، سرمه،قلمو حتی سرمه هفت مغز رو از جایی تهیه میکنم چند ساله محصولاتشون ا ...

اره واقعا  دستتون درد نکنه  ممنونم بابت معرفیتون داعم دعتون میکنم  سرمش عالی بود