2726
من مژه هام میریخت چند سالی هست میزنم، ریزشش خوب شده.  اینکه برخی از خانومها میگن میریزه زیر چش ...

اوایل ک خربدم چشمام میسوختن اشک میومد یمدت بعد انگار چشمام عادت کرد فک میکردم جنسش آشغاله

لا تَخَف وَ لا تَحزَن 
چن میخرین؟حس میکنم ب من گرون دادن

من خیلی وقت نخریدم اخرین با مادر بزرگم بهم داد تازه مامانم میگه مادر بابا جونم اون زمانا دوتا سرمه داشته سرمه سیاه و سرمه سفید سرمه سیاه روز میزده شبا سرمه سفید و چشماش حتی تو سن پیری خیلی قشنگ و براق بودن

جاوید عشق مامان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوایل ک خربدم چشمام میسوختن اشک میومد یمدت بعد انگار چشمام عادت کرد فک میکردم جنسش آشغاله

آره اولش یه مقدار سوزش یا خارش داره. ولی بعد چشم عادی میشه

سرمه سنگ که انکار شن ریختی تو چشمت. 

2728
من خیلی وقت نخریدم اخرین با مادر بزرگم بهم داد تازه مامانم میگه مادر بابا جونم اون زمانا دوتا سرمه د ...

چقدر جالب سرمه سفید نشنیده بودم تحقیق نکرده رفتم گرفتم برای ارایش جایگزین مداد نمیدونستم میریزه زبر چشم

لا تَخَف وَ لا تَحزَن 

من یبار سرمه زدم خستگی چشم میره انگاری

خودم توی خونه سرمه درست کردم 

بادوم خام رو زدم به سوزن لحاف دوزی روی آتیش گرفتم بالاشم یه نعلبکی خنک گرفتم دوده رو جمع کردم مالیدم به توی چشمم 

صبح پاشدم چشامو شستم خیلی خوب بود به نظرم

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

من سرمه اصل دارم تنبلی میکنم نمیزنم ازش، اگه اصلش رو گیر بیاری  تا جایی که میدونم سوی چشم رو زیاد میکنه 

یه مدت شبا میکشیدم قبل خواب

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2706