2737
2734
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 121 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات شم ....ممنون گلم  چشم ❤❤

خدانکنه عزیزم چشمت بی بلا خانومی  

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
حسم میگ هستی

خدا از دهنت بشنوه 😔😔😔😔

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
2728
الان ۱۴

اووووه طبیعیه. من سیزده هفتگیبه بعد دیگه هیچ ‌کدوم سینم درد نمیکرد و نمیکنه و منم ویار ندارم اصلا.دلیل بر نگرانی نیست.

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

مامانای حامله ...از تو دلیاتون بخوایین برا منم دعا کنن 😍😍😍

الهی من فداشون شم 

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
اووووه طبیعیه. من سیزده هفتگیبه بعد دیگه هیچ ‌کدوم سینم درد نمیکرد و نمیکنه و منم ویار ندارم اصلا.دل ...

خب خدا روشکر 

میدونی ک ادم هزار بار دلش میره

اخه تعجب کردم واسه سینم

فقط ۱ هفته بیشتر یعنی شکمم انقدر میخارهههههههه ک نگووووو

وخدایی که به شدت کافی  ست🦋💋کاربر قدیمی هستم یهویی پریدم 😭🤭همون @kitty7300  هستم🤗
خب خدا روشکر  میدونی ک ادم هزار بار دلش میره اخه تعجب کردم واسه سینم فقط ۱ هفته بیشتر یعنی ش ...

شکمتو روغن زیتون بزن یا کرم های مخصوص داره ترک میخوره فرزندم 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2738
خب خدا روشکر  میدونی ک ادم هزار بار دلش میره اخه تعجب کردم واسه سینم فقط ۱ هفته بیشتر یعنی ش ...

کناره های باس ن و لگ نت بیشتر می خاره و زیر ناف ت درسته؟ میخواد جا باز کنه جوجو

مامانای حامله ...از تو دلیاتون بخوایین برا منم دعا کنن 😍😍😍 الهی من فداشون شم 

توام از ته دلت برام دعا کن فداتشم

عزیزم ان شاءالله که هستی ولی در کل یه چیزی هست که دست خداونده ،من یکسال تمام تازه دوره عقب مینداختم و همش با بی بیچک تو دستشویی منتظر ،ماه آخری گفتم اصلا به من چه مگه دست منه ،همش انتظار ،اصلا به خودم میرسم ،تغذیه،ورزش،حال خوب ،مسافرت میرم،ببین همون ماه که بی خیال شدم و استرس نداشتم من باردار شدم ،مراقبت دست ماست بقیه دست خداست.استرس و فکر و خیال یک درصد هم نداشته باش،حتما باردار میشی.

توام از ته دلت برام دعا کن فداتشم

رو چشمام😘

عزیزم ان شاءالله که هستی ولی در کل یه چیزی هست که دست خداونده ،من یکسال تمام تازه دوره عقب مینداختم ...

مبارکت باشه ... 

استرس ندارم ولی خب انتظار سخته

شکمتو روغن زیتون بزن یا کرم های مخصوص داره ترک میخوره فرزندم 

چ کرمی اسمش اقاقیا خوبه؟؟؟

وخدایی که به شدت کافی  ست🦋💋کاربر قدیمی هستم یهویی پریدم 😭🤭همون @kitty7300  هستم🤗
کناره های باس ن و لگ نت بیشتر می خاره و زیر ناف ت درسته؟ میخواد جا باز کنه جوجو

فعلا دور نافم خیلی و اطراف شکمم خیلی می خاره وایییییی

2706