2737
2734

سلام بچه ها راستش اومدم كمك بگيرم من با يكى دوسال دوست بودم خواستگار اومدن خانوادش خيلى دارن كش ميدن يعنى از اذر ماه زنگ زدن الان كه بهمن داره ميشه فقط نشون اوردن و هنوز بله برون نشده.اصلا نميدونم چيكار كنم.خيلى دارم اذيت ميشم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ی چیز میگم ناراحت نشو ولی بشین با خودت دودوتا چهارتا کن اگه پسر خوبیه و میتونی با خودش تنها بدون حمایت خونوادش و هر چی زندگی کنی بمون اما اگه واقعا میبینی مخالفن و هی میخوان سنگ اندازی کنن و الکی از الان کش میدن کات کنی بهتره تا ی عمر بدبخت شی

2740

عزیزم خدا خیرشون بده اومدن خاسگاری 

من ک سالهاست باهمیم دوسمم داره اما حتی هنوز رضایت ب اومدنم‌ندادن حتی مامانش بامامانمم حرف نزده 

خعلی ناراحتم😔😔😔😔

امشب کلی گریه کردم

من حسم‌میکنم طرف منم مخالفن...

وای واسه شما ن انگار ی مشکلی پیش اومده

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
عجله نکن هولی مگه شاید مشکل مالی پیش اومده مثلا

اخه ما اومديم مسافرت حدود ٢-٣ هفته بعد باباش گفته نگه داريم بعد ايام فاطميه مامان منم گفته ميريم مسافرت پس بمونه به بعد.

جلوى خانوادم گرفتم لج نكنن ولى اين دفعه كارى نداشتم 

عجله نکن هولی مگه شاید مشکل مالی پیش اومده مثلا

ادم تو مشکل مالی هم دست مردمو تو پوست گردو نمیزاره دیگه تو این دوران نامزدی که نیست عروسیم نیس ی بله برونه که اونم نمیان اگه مشکل مالی بوذ هیچ خواستگاریم نمیومدن 

عزیزم خدا خیرشون بده اومدن خاسگاری  من ک سالهاست باهمیم دوسمم داره اما حتی هنوز رضایت ب اومدنم ...

عزيزم كاش مخالف بودن ميزاشتم كنار 

صبر ايوب دارن هفته اى يبار زنگ ميزدن برا تعيين روز خواستگارى،خستم كرده باباش هم منو هم پسرشو اوايل دى اومدن نشون اوردن ولى ديگه خبر نيست 

نه تركيم ولى يه رگ فارس هم داريم ما  

اها خب من خودم فارس هستم شوهرم ترک اونا دوماه خواستگاریشون تا نشون طول کشید خیلیم اصرار میکردن حالا شیش ماه نامزد کنین بعدش دوسال عقد باشین بعد عروسی کنید .کل فامیلشون اینجوری بود ولی ما نه گفتیم میخواین پسدند کردین عقد رسمی شیش ماه بعد عرووسی .نمیخواین خداحافظ .مجبور شدن قبول کنن.

منظورم اینه که شاید رسمشون براشون عادی هست انقدر طول میدن.

2706