2737
2734
عنوان

لیزر یا بارداری۰🤔مسئله این است😃🤔😃

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 24 پست

بچه ها من پریودم سه روزه عقب افتاده چندروز پیشم رفتم لیزر یعنی شنبه قبل

قصد بارادریم نداشتم

ولی اگه باردار باشم لیزری که کردم خطرناکه؟ 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
فقط ميري پولاتوحروم ميكني من تازه بدترشدموهام😭

ینی داخل بارداریت بدتر شدی؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدایی میگی؟ اخه من وضع صورتم افتضاحه اگ واقعا الکی میشه تو بارداری نرم بذارم برای بعد زایمانم انشا ...

اره به خدامنم صورتم موي زائدداشت اين همه رفتم ليزرباردارشدم همه برگشتن تازه دوبرابر.البته خوده دكتربهم گفته بوداگه بارداربشي احتمال داره برگرده .تازه من پاهام وبيكيني هم زده بودم همه برگشتن اينقدرغصه ميخورم 

arsalanفندق مامان💋
2728
اره به خدامنم صورتم موي زائدداشت اين همه رفتم ليزرباردارشدم همه برگشتن تازه دوبرابر.البته خوده دكترب ...

فداسرت به داشتن نینیه داخل شیکمت میارزه 🤩🤩🤩🤩🤩

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اره به خدامنم صورتم موي زائدداشت اين همه رفتم ليزرباردارشدم همه برگشتن تازه دوبرابر.البته خوده دكترب ...

تو ک میگی موی زاید داشته صورتت میپرسم

تنبلی تخمدان داشتی قبل بارداریت

2738
يه عالمه ازمايش دادم .فقط اينكه رحمم كيست سازه وگرنه تنبلي ندارم خداروشكر.اين موي زائدهم ارث مادرگرا ...

ماهم همینجوریم 

خودم دارم

مادرم داره

خواهرم

خواهر زادم

😂حالا دکتر برام ازمایش نوشت ببینه تنبلیه یا ن

پس میتونه ارثی باشه