2737
2734
عنوان

اگ عشقتون بگه بیادیگع حرف ازدواج نزنیم فقط دوست باشیم چیکارمیکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 43 پست
ی لگد بزن ب نشیمنگاش ی تفم بنداز تو صورتش بگو ب سلامت

گفتم بره گم شه اما نمیدونم چرا نمیتونم گریه کنم.بااینکه دلم شکسته.بنظرت کارخداست ک ارومم یا خیلی بیشعورشدم نمیفهمم چ بلایی سرم اومده

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تموم کن باهاش همین

ارزش ناراحتی خودتو نداره،خوشحال باش اون روشو نشونت داد،یکم اوایلش سخته وبی فراموش میشه

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند 

اگر قصد خودت تشکیل خانوادس پس حتما کات کن چون این آدم مرد زندگی نیست حتی اگر گفت بیا ازدواج کنیم قبول نکن.... البته برای دوستیم چندان آدم جالبی نیست.. نمیدونم شما چطوری بودین ولی من یادمه دوستام به شوخی میگفتن مثلا من شوهرت هستم بدون من جایی نرو غیرت داشتیم رو هم 

2740
گفتم بره گم شه اما نمیدونم چرا نمیتونم گریه کنم.بااینکه دلم شکسته.بنظرت کارخداست ک ارومم یا خیلی بیش ...

از اینکه بلاخره تکلیفت مشخص شده حالت خوبه از بلاتکلیفی دراومدی کسیو که لیاقتتو نداشت انداختی دوز

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند 
گفتم بره گم شه اما نمیدونم چرا نمیتونم گریه کنم.بااینکه دلم شکسته.بنظرت کارخداست ک ارومم یا خیلی بیش ...

هنوز تو شوکی عزیزم... 😔

اما خداروشکر که زود خودشو نشون داد

تو این دوره زمونه فقط به یه مرد واقعی که پای همه چیز بمونه باید تکیه کرد...

2706