2733
2739
عنوان

اگ عشقتون بگه بیادیگع حرف ازدواج نزنیم فقط دوست باشیم چیکارمیکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسي منم الان تو شرايط سابق شما ام ميشه كمكم كني

اره عزیزم چیکارکنم؟

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄
2728
اره عزیزم چیکارکنم؟

ببين من ٣٢ سالمه با پسري دارم زندگي ميكنم ك ٣٦ سالشه من شرايط خونه بابا رو ندارم يعني خونه اي ندارم با مامانم ب شدت مشكل دارم پدر ندارم 

الان سنم داره ميره بالا اين اقا هم حرفي از ازدواج نميزنه 

رومم نميشه خودم حرفي بزنم شما بگو چيكار كنم

ميترسم حرفي بزنم بگه شرايط ندارم بعد ديگه نميتونم بمونم نه خونه اي دارم ك برم اصلا نميدونم چيكار كنممم

در هنگام مشکلاتت سکوت کن
شاید...
خدا هم حرفى براى گفتن داشته باشد
ببين من ٣٢ سالمه با پسري دارم زندگي ميكنم ك ٣٦ سالشه من شرايط خونه بابا رو ندارم يعني خونه اي ندارم ...

عزیزم من اگ بلدبودم ک عشقم ولم نمیگرد اما بنظرم بهش بگو کاش میشدهمیشه باهم باشیم اگ زن گرفتی ازدواج کردی من چیکارکنم بهت خیلی وابسته شدم ببین درمورد ازدواج چ نظری داره 

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

الان بخوام برگردم خونه مادرم ميدونم انقدر دوباره اذيتم ميكنه ديوونه ميشم ميترسم ي بلايي سر خودم بيارم

جالب اينجاست خودم زماني ك داشتم خونه رو خريدم بنامش زدم اما الان ك ب مشكل مالي خوردم ٤ ساله ديگه جايي ندارم تو اون خونه

ي جورايي نه راه پيش دارم نه راه پس

خيلي كلافه ام

در هنگام مشکلاتت سکوت کن
شاید...
2740
الان بخوام برگردم خونه مادرم ميدونم انقدر دوباره اذيتم ميكنه ديوونه ميشم ميترسم ي بلايي سر خودم بيار ...

بنظرم فعلا حرف ازدواج نزن چون اون اگ قصدش الان ادواج باشه خودش حرفشومیزنه منتظر تونمیمونه حداقل خودتو کوچیک نکن فقط غیرمستقیم بهش بگو ازاین ک باید ی روزی جداشیم و توازدواج کنی ناراحتم ببین چی میگه

عزیزم من اگ بلدبودم ک عشقم ولم نمیگرد اما بنظرم بهش بگو کاش میشدهمیشه باهم باشیم اگ زن گرفتی ازدواج ...

اخه خانوادش من و ميدونن من و تو فاميلشونم برده ي جورايي ازدواج سفيد هستيم نميتونم بهش بگم زن گرفتي

اما ميترسمم حرف ازدواج بزنم خرابشه رابطمون حرفشم نزنم سنم داره ميره بالا😞

خواستم بدونم شما با اتفاقي ك واست افتاده اگه جاي من بودي چيكار ميكردي؟؟

در هنگام مشکلاتت سکوت کن
شاید...
بنظرم فعلا حرف ازدواج نزن چون اون اگ قصدش الان ادواج باشه خودش حرفشومیزنه منتظر تونمیمونه حداقل خودت ...

چقدر زدن اين جمله سخته واسم😕

در هنگام مشکلاتت سکوت کن
شاید...
چقدر زدن اين جمله سخته واسم😕

شرایطتت واقعاسخته مجبوری ی جوری تکلیف این رابطه رو مشخص کنی حداقل ی جوری ب حرف بیارش ک بدونی چی توسرشه اگ حرف ازدواجو زد بگو منم غرور دارم دلم نمیخواد مث ی دوست موقت کنارت باشم 

اخه خانوادش من و ميدونن من و تو فاميلشونم برده ي جورايي ازدواج سفيد هستيم نميتونم بهش بگم زن گرفتي ...

فقط ازمن ب تونصیحت مامانت هرچقدم بی رحم باشه هرچقدم باهات بدباشه بازم ازغریبه ها بهتره سعی کن بامامانت خوب باشی ک ب کسی محتاج نشی ب هیچ پسری اعتمادنداشته باش عشق من ک میمرد برام بخاطرم باخونوادش دعواش بود ولم کرد رفت اینکه اصلا از ازدواج چیری نمیگه مطمئن باش خیلی بی رحمتره اگ بخواد همین فردامیتونه راحت کنارت بذاره برو ی فکری ب حال خودت ومامانت کن 

فقط ازمن ب تونصیحت مامانت هرچقدم بی رحم باشه هرچقدم باهات بدباشه بازم ازغریبه ها بهتره سعی کن باماما ...

اونم اخه ٤ساله انگار جادوش كردن كلا متنفر ازم 

خدا كمكم كنه 

ممنونم عزيزم ك وقت گذاشتي 

از خدا ميخوام شما هم دلت همين طوري اروم بمونه و بتوني بعد از اين ي انتخاب درست بكني 

شبت بخير

در هنگام مشکلاتت سکوت کن
شاید...