2733
2739
عنوان

امشب با شوهرم توافق کردیم...

624 بازدید | 33 پست

تقدیم بخاطره کرونا عروسی نگرفتیم.بدو بدو رفت خونه اجاره کرد منم رفتم پیشش ولی من هنوز جهیزیه نبردم و اونم چندتا وسیله گرفته بود در حده کار راه انداختن خیلی محدود تا جهیزیه بگیرم.ولی امروز توافق کردیم تا طلاهامو نگرفته و عروسی نگرفتیم نرم اونجا که مستقر شم.برگشتم خونه ی بابام. قرار شد هفته ای یک بار باهم باشیم.کار درستی کردم؟اینجوریی بیشتر قدرشو میدونه.مفت پاشدم رفتم زیادی رودل میکردن.نظره شما چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میخای با همسرت زندگی کنی واقعن... 

یا رقابت

یا دشمنی

یا حسادت

یا چی؟

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

خوب اگر هم می خواستین جشن عروسی  نگیرین خوب حداقل سادش می کردین با بزرگترا مشورت می کرین راهنمایی می کردن. با چندتاایده ی باحال وبه یاد موندنی وساده شیک  می رفتین سر خونه زندگیتون اینجوری که نمی شه پاشی بری بشینی خونش 

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
کار درستی کردی منم بخاطر کرونا نگرفتم همینجو اومدم و جهیزیمم چن روز بد خریدم بردم و دگ موندیم و طلاه ...

هیچ کاریی نکردن  واسم ‌خیلی بهم فشار اومد.منم برگشتم که مثل آدم برم خونش

2738
خوب اگر هم می خواستین جشن عروسی  نگیرین خوب حداقل سادش می کردین با بزرگترا مشورت می کرین راهنما ...

خب منم برگشتم خونه بابام.دو ماهه خونرو گرفته. بدون وسیله. ارزش خودم و کم میکردم میموندم

آره دیشب توافق کردیم جدا شیم توو دعوا .امروز این  توافق و کردیم

مگه بچه بازیه یه بار بابزرگترا مشورت کنین یه راه خوب واسه ساده تر شدن عروسیتون پیداکنین خوب

چه ربطی داره؟

ربط ب اینه ک تو با عروسی گرفتن هیچ پیشرفتی نمیکنی 

ولی با پولش میتونی ماشین...یا بخشی از قسط خونه یا سرمایه گذاری کنی

توافق خام نکن...لج بازی نکن...ب ایندت فکر کن

ب پس انداز مالی

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
هیچ کاریی نکردن  واسم ‌خیلی بهم فشار اومد.منم برگشتم که مثل آدم برم خونش

اینجوری بهتره!خودتو سبک نکن ب حرف شوهرتم گوش ندع اگ اسرار کرد‌...و اگرم گفتن برو خونه بد برات میخریم نریا منم گول خوووردم

خب منم برگشتم خونه بابام.دو ماهه خونرو گرفته. بدون وسیله. ارزش خودم و کم میکردم میموندم

نه تو اصلا چرا پاشدی همین جوری رفتی مگه ادم چند بار عروس می شه حداقل یه دورهمی کوچیک می گرفتین لباس عروس می پوشیدی چندتا عکس می گرفتی. می بینی که همون طور که رفتی همون طورم برگشتی دیگه

2706