2737
2734

خیلی برام مهمه.. چجوری باهاشون رفتار میکنید؟؟؟ 

خودم شیفته آدم هایی هستم که با تمام ثروت و تحصیل افتاده هستند. خیلی کم پیدا میشن👌👌

تنها دلیل برای ایجاد این اکانت نظر خواهی از دوستان در مسائلی میباشد.بنده ناشناس هستم و فاقد اطلاعات شخصی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینی ک گفتی جاری منی نقطه ضعفشم اینه دیگران بهش محل ندن

خوبه که نقطه ضعفشو میدونی خخ

تنها دلیل برای ایجاد این اکانت نظر خواهی از دوستان در مسائلی میباشد.بنده ناشناس هستم و فاقد اطلاعات شخصی. 
2731

اگه بدونم ک داره قپی میاد معمولا ی حرکت ریز میزنم. ی نیشخندی چیزی.معمولا جواب میده دیگ ساکت میشه.اما اصولا بی تفاوتی رو خیلی خوب بلدم😁

دردی که احساس می‌کنید، درد شکستن همان پوسته‌ای است که درک شما را محاصره کرده است.
2738
خود کم بین هستن . تعریف میکنن تا شاید دیده شن . به قول معروف عقده ی دیده شدن دارن . بیمارن خب&nbs ...

واقعا یکی از فامیلامون تجهیزات پزشکی قبول شده امسال اینقدر از خودش تعریف کرد و می‌گفت پزشک شدم 😅

بلکه در فامیل بیشتریا دکترا دارن و تحصیل کرده اند. 

در کل جوری از همسرش و چیزای دیگه تعریف میکنه که حال آدم بد میشه😐

واقعا یکی از فامیلامون تجهیزات پزشکی قبول شده امسال اینقدر از خودش تعریف کرد و می‌گفت پزشک شدم 😅 ب ...

اره دیکه . بیمارن .

بهشون کار نداشته باشین 

اینو ازش بگیرین صددرصد افسرده میشه .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(