2733
2739

با اینکه ریتم شاد و بندری داره ولی یجور عاشقونه ست ، خیلی نوستالژیه واسم 😀♥️

یه کوچولو دلمم میگیره وقتی گوش میدم.....به یاد قدیما که همه چیزش صفا داشت .....

https://iran-music.net/آهنگ-تو-مثل-گلی-مجتبی-نصیری/

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

سلام.

پس شما نظرت درباره آهنگ آهوی دشت زنگاری.از مرتضی چیه ؟ 

در ضمن ناراحتی مشکلات رو حل که نمیکنه هیچ ،بلکه روز به روز آدم رو خسته و بی حس میکنه .

ببین دوست عزیز گذشته که گذشته،اینده هم که شما ازش بی‌خبری پس بهتر نیست در زمان حال زندگی کنی و لذت از وقتت ببری ...

مرد باشی یا زن؛ مرگ تمامت می‌کند!!!!!!!!!! انسان باش؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛ تا جاودانه زندگی کنی ؛.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا امروز با دیدگاه خودمون زندگی کردیم بهتر نیست اگه اشتباه بوده به جای حسرت سعی در رفع اشکال کنیم و به پیشنهاد ها و نظرات بقیه هم کمی فکر کنیم ،شاید تأثیری حاصل شد!البته شاید

به قول استاد محمد ابراهیم جعفری که تو مصاحبه ای برا خاتمه صحبت این شعر رو خوندن:

جانا دوباره نگاه کن.نگاه کردن دیدن نیست.

از ابر تا باران یک قلم فاصله است.

یک نفس خوابیدن مهتاب خاموش میشود.

عمری گذشت تا به چشم خود دیدم،،

چه مشکل است با چشم خود ببینم !!!

ببخش اگه حرفام بوی نصیحت میدن،اینو بزار پای کم سوادی من 

لطفاً پای بی ادبی من نزار ...

خواستار روزهای شاد و رنگارنگ برای شما

مرد باشی یا زن؛ مرگ تمامت می‌کند!!!!!!!!!! انسان باش؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛ تا جاودانه زندگی کنی ؛.
2731