2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای اصلا استفاده نکن 

اینا کرمها دستسازه و داخلش کلوبتازون و کورتون هست

وای من یه بار به خاطر تبلیغاتی که میکردن گرفتم و زدم قسمتی از بدنم

نمیدونی بعد از سه هفته استفاده چه بلایی سرم اومد همون قسمت اینقدر نازک شد که رگ‌هامم مشخص شد بعد ترک میخورد و خون میومد ازش

2738
وای اصلا استفاده نکن  اینا کرمها دستسازه و داخلش کلوبتازون و کورتون هست وای من یه بار به خاطر ...

به نظر منم شاید موقع استفاده همه چی خیلی عالی به نظر برسه ولی بعدشم مهمه که چه بلایی سر پوست میاد

خدایا شکرت بابت همه چیز ❤ 
به نظر منم شاید موقع استفاده همه چی خیلی عالی به نظر برسه ولی بعدشم مهمه که چه بلایی سر پوست میاد

داغون میکنه پوستت رو

به محض قطع مصرف نه تنها پوستت به حالت قبل برمیگرده بلکه خیلی بدتر هم میکنن

واسه همین اونایی که این کرم رو میفروشن اکثرشون میگن که یه دفعه قطع نکنین

ممنونم گلم پس نمیخرم

فدات😘میگن باید تا ۶ماه استفاده کنی ولی اینا تبلیغ الکیه.بخدا من صورتم اصلا مو نداشت امشب شوهر یهو نگام کرد گف چقد مو داری تو.ینی ایقدم سیاه میان ک نگو.خیلیم تو دیدن.ینی س روزی یبار گرفتار بند انداختنم بخدا

اره منم اولش خیلی ذوق داشتم صورتم خوب شده بود .کرمم رو صورتم خوب میخابید ولی الان ک قطعش کردم هر چ کرم میزنم انگار رو صورتم میماسه

داغون میکنه پوستت رو به محض قطع مصرف نه تنها پوستت به حالت قبل برمیگرده بلکه خیلی بدتر هم میکنن وا ...

انقد دور وبرم تعریفش رو کردن واقعا کنجکاو شدم راجع بهش بیشتر بدونم به نظرمن هیچ روش زیبایی بدون عوارض نیس

خدایا شکرت بابت همه چیز ❤ 
راجع به رنگ پوستت هم میشه توضیح بدی

من رنگ پوستم سبزه بود و جوش و رد جوش داشت گرفتم این کرم رو یه مدت استفاده کردم نه تنها صورتم خوب نشد بلکه داغون شد پراز لک و جوش و رد جوش بهش فکر که میکنم جیگرم داغون میشه پوستم چیکار شده الهی که یر نبینه به حق علی اون فروشندش

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔
2706