2737
2739

دخترمن 10 روز دیگه شش ماهه کامل ولی چون رفلاکس داره و وزنشم ی مقدار کمه چند تا دکترگفتن ک از 5 ماهگی غذا کمکی بهش بدم منتهی تو این مدت هروقت حتی ب مقدار کم کمکی دادم بهش مثل سرلاک رقیق برنج یا لعاب برنج یا... دل درد گرفته ازخواب بیدارمیشه گریه میکنه و وقتی نمیدم خوبه! موندم چکارکنم مگه میشه هروق کمکی0بخوره اذیت بشه 😔😔😔 راهکاری نظری دارید؟

سرلاک شیرگاو دارع .اگ آلرژی داشته باشه خیلی اذیتش می‌کنه ها

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام من همین الان وارد شدم بلد نیستم تاپیک بزنم ببخشید اسی

دل درد دارم خوابم نمیبره ۱۱ روزه عقب انداختم 😥

پسرم (امیرحسینم)تمام زندگیمه دلم میخواد براش مادر خوبی باشم هدفدار باشم تا اونم تو زندگیش هدفهای خوبی داشته باشه انشالله🙏🌹
2738

برنج ایرانی رو سه روز خیس کن 

بعدش هر روز آبشو عوش کن 

بعد بذار آبکش ،،،و توی سینی بریز تا برنج ها کاملا خشک بشه ب مدت یک روز کامل 

بعد اسیابش کن آرد که شد دوباره آرد رو بذار تو سینی یک روز باشه چندباری زیرو‌روش کن بعد بذار تو ظرف در دار داخل یخچال 

موقع درست کردن فرنی اندازه ی گیلاس نبات بنداز داخل فرنیش فقط مواظب باش بند وسط نبات رو بگیری 

فرنی رو حرارت ملایم بذار حدود بیست دقیقه بجوشه یا بیشتر 

عزیزم منم مشکل تورو داشتم این روش رو امتحان کن نینیت هم تپلی میشه هم نفخ نمیکنه دل درد بشه 

به جای استفاده از مواد شیمیایی بهتره شیر بز رو امتحان کنید بهترین ماده غذایی دنیاست خیلی خاصیت داره و بهترین دارو برای بسیاری از بیماری هاست حدود نود و شش درصد املاح و مواد معدنی  و ویتامین داره برای الرژی و دیابت و فشاره خون مثل معجزه میمونه اگر گوشت بز رو با شیر بز مصرف کنید برای نازایی بهترین شفاست اگر دنبال شیر بز هستید مزرعه بز مروگل ذو تو‌گوگل سرچ کنید