2733
2734
عنوان

مامانم اصلا حالش خوب نیست!

483 بازدید | 36 پست

لرزش بدنش زیاد هست

خیلی گریه می کنه. 

همه شب و روزش گوشی شده

خواهر و برادرای خوبی نداره، همش در حال دل چرگین کردنش از خانواده شوهر و شوهر و بچه هاش هستن، همش در حال تیغ زدنش هستن.

رابطه خوبی با پدرم زیاد نداره، داری هفده هجده سالی میشه که دیگه علنی تر از قبل با پدرم سرد هست و سر انتظارات خانواده هاشون و خبر بردن و آوردن زندگیشون به اینجا کشید...

از مادر پدرم و عمه ها و عموهام متنفر هست و کاراشون رو هر کاری هم که می کنم فراموش نمی کنه.

حاضر نیست پیش روانشناس بره، حاضر نیست سخنرانی های روانپزشک ها رو گوش بده.

نمی توونم زیاد کمکش کنم چون بهش محبت هم بخوام بکنم، میگه ازم چی می خوای، چه نقشه ای کشیدی؟ 

بخوام باهاش حرف بزنم، جیغ و داد راه می اندازه اعصاب و حوصله واسه شنیدن ندارم.

نمی دونم چکار کنم، چون خودمم حوصله برام نمونده دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت برو پیش روانشناس چون اینجوری معلومه جو خونتونم خوب تیست حوصلت که اومد سر جا مامانتو متقاعد کن بره پیش روانپزشک

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2728
خودت برو پیش روانشناس چون اینجوری معلومه جو خونتونم خوب تیست حوصلت که اومد سر جا مامانتو متقاعد کن ب ...

از وقتی به دنیا اومدم جو خونمون خوب نبود و نیست

جو فامیلمون از خونمون بدتر بود، همش در حال کلک زدن بهم و دور زدن هم و پول هم رو خوردن و حرف و دعوا بردن و آوردن هستن همه...

2738

مادر شما افسرده شده و نسبت به همه اطرافیان حتی بچه هاش تردید داره..حتما باید برای آرامشش کاری بکنید .باید قانع بشه پیش روانشناس بره و صحبت کنه حتی تنها..اگر تهرانید میتونم شماره روانشناس فوق العاده بدم.

بعضیاشو مامانمم داره ولی چه خوبه که به فکرشی و در موردش تاپیک زدی.

من دوست دارم باهام دوست باشه

ولی همیشه خاله هام رو ترجیح داد

به غریبه گاهی اعتماد بیشتر داره

از بچگیم به من زیاد اهمیتی نمی داد، جدیم نمی گرفت

مادر شما افسرده شده و نسبت به همه اطرافیان حتی بچه هاش تردید داره..حتما باید برای آرامشش کاری بکنید ...

نمیشه باهاش حرف زد

جیغ می زنه

خیلی بهش اصرار کردم میگه روانشناس ها خودشون دیوونه ان

ببین کسی جز خودش و یه مشاور بی طرف نمیتونه بهش کمک کنه.چون به کسی اعتمادی نداره..حتی احتمال داره ب خودش آسیب بزنه .سریعتر رسیدگی کنید.در ضمن قطع ارتباط کامل با فامیل و عوامل ناراحتی

من دوست دارم باهام دوست باشه ولی همیشه خاله هام رو ترجیح داد به غریبه گاهی اعتماد بیشتر داره از ب ...

مامان من افسردگی شدیدد داره 

در حدی که فقط قرص میخورد و میخوابید یا خیره میشد به یه جایی یه مدت طولانی  ☹  به منم میگفت فقط با من حرف نزن

شب یلدا منم خسته شده بودم از این وضع یه عالمه غر زدم سرش و اخرشم گریم دراومد ☹☹ از فردای اون روز خوب شده مامانم ، پا به پای من بیدار میمونه

نمیدونم چرا ؟ نمیدونم مصنوعیه یا نه اما الان عادیه 

ببین کسی جز خودش و یه مشاور بی طرف نمیتونه بهش کمک کنه.چون به کسی اعتمادی نداره..حتی احتمال داره ب خ ...

ارتباطمون رو با فامیل کم کردیم

اما بازم با خاله هام و خانواده مادریش رفت و آمد می کنه و هر وقت بهشون سر می زنه وقتی برمی گرده تا چند روز با ما دعوا داره

کلا خاله هام توو دلش رو خالی می کنن همه رو از چشمش می اندازن

آدم دهن بینی هست ولی فقط دنبال چیزایی میره که دوست داره، خیلی لجباز هست. خیلی. با روانشناس هیچ جوری حرف نمی زنه.

اصرارم کنم اینقدر جیغ می زنه و داد می زنه سرم که آخرش بابام و داداشم بهم برمی گردن که اذیتش نکنم و بهم چیز میگن

نمیشه باهاش حرف زد جیغ می زنه خیلی بهش اصرار کردم میگه روانشناس ها خودشون دیوونه ان

چون نرفته نمیدونه.اصلانم دیوونه نیستن..متاسفانه فرهنگ جامعه ما طوریه که مردم فکر میکنن هر کسی بره پیش روانشناس روانی شده.در صورتی که روان آدم هم به دکتر نیاز داره.همونطور که سرما میخوریم میریم پزشک عمومی ،اعصاب هم حساس میشه به دکتر نیاز داره .چه فرقی میکنه..اگر درمان نشه جسم رو مریض میکنه.معده ،قلب،کبد،گوارش.انواع تومور ها..انشالله از همه دور باشه..ولی باید بترسونیش.بگی اعصابت سالهاست اینجوریه...جسمتم بیمار میکنه ها..اونوقت کاری نمیتونیم بکنیم..بیا بریم .به کسی ام چیزی نمیگیم

2706