2737
2739

ضد عرق به شکل اسپری. خشبو کننده بدن

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی فقط برای زیر بغله؟؟؟من فکر کردم میزنن به کل بدن اخه انگار بعضیاش شاین داره 

همه بدن میشه استفاده کرد

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
2738
به کل بدن میزنی؟؟؟یتا فقط زیر بغل؟

کلّ بدن

خیلی حس خوبیه 

بعدم اینکه اگه خواستید بخرید یه مارک خوب بگیرید حتما چون من یه بار یه مارک متفرقه گرفتم اولا که پوستم حساسیت داد بعدم بوی الکل میگرفت بدنم

ویکتوریا سیکرت خوبه که خیلی گرون‌شده

بادی لاکچری هم عاااالیه بو هاشم خیلی تنوع داره

بادی اسپلش ورژن خیلی ضعیف عطره.

اصلا کارایی ضد تعریق و... نداره. مثل اسپری خوشبو کننده ی بدنه. برای تابستون و کنار دریا و... که نمی شه عطر سنگین زد استفاده می شه یا برای کسایی که عطر او دو پرفوم و... کلا براشون سنگینه و سردرد و... می گیرن. البته قیمتشم ارزونتره به خاطر همین خیلی ها برای استفاده ی روزانه ترجیح می دن. 

مثل عطر می تونید روی نبض و... بزنید اما چون بوش کمه روی لباس احتمالا ماندگاریش بهتر باشه. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

چه مارک وچه بوی خوبه 

🌼وزن شروع😞 ۸۲قد۱۵۹وزن این هفته ۸۱😌وزن این هفته ۸۰وای خدایاکی میرم دهه ی هفتادی هدف ۶۰❤️❤️❤️❤️عضوتاپیک بامدادخمارمن میتونم ‌وسعی خودرامیکنم وهمراه الهه جون وبقیه اعضا به خواستم میرسم🌼
ضد عرق به شکل اسپری. خشبو کننده بدن

بله.من چند وقت پیش یه مارک گرفتم بوش عااااالی بود 

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
بله.من چند وقت پیش یه مارک گرفتم بوش عااااالی بود 

چه مارکی عزیزم؟ 

2706