2737
2739

این ماه یک بار اقدام داشتم هفت هشت روز بعد اقدام حالت تهوه ودل درد وکمردرد داشتم ده دوازده روز بعد اقدام باز درد های پریودی وترشح وگاهی خارش نوک سینه که جدیش نگرفتم اما الان سه روز از موعدم گذشته هنوز پریود نشدم اما هیچ دردی ندارم به نظرتون طبیعی هست 

یکی تیشه بگیرید؛ پیِ حفره زندان… چو زندان بشکستید؛ همه شاه وُ امیرید

بله طبیعیه بیبی چک بزن تو ماه اول بارداری کسی درد نواره ب اون صورت مگر ب ندرت درد سینه

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله طبیعیه بیبی چک بزن تو ماه اول بارداری کسی درد نواره ب اون صورت مگر ب ندرت درد سینه

از ترس اینکه منفی بشه نزاشتم میترسم نا امیدم کنه 

2728
از ترس اینکه منفی بشه نزاشتم میترسم نا امیدم کنه 

بزار دیگه هر چی باشه معلوم میشه لااقل اگه منفی شه دوبارهداقدام میکنی چیزی نمیشه ک

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
روز چندم سیکلت اقدام داشتی وسیکلات چندروزه است

چهارده سیکل معمولا بیست هشت روزه هستم از وقتی اقدام کردم گاهی یکی دوروز جلو انداختم ولی تا حالا عقب ننداختم 

2738

من یادم نیس ماه قبل ۲۶ ام شدم یا ۲۸ام

زیر شکم و کمرم درد میکنه

هی با نگرانی نگاه میبینم که پری شدم یا نه..

منم مث شما ....

خیلی استرس کشیدم امروز ... دو روز دیگه باید ببینم چی میشه بعد بی بی بزنم 😔

من یادم نیس ماه قبل ۲۶ ام شدم یا ۲۸ام زیر شکم و کمرم درد میکنه هی با نگرانی نگاه میبینم که پری شدم ...

الان ک متن شما رو خوندم یادم اومد ی بار تو این روزا منم خارش داشت نوک سینم...ی بار هم لحظه کوتاه زیرشکمم سمت چپ تیر کشید ..حالت تهوع هم بعضی صبح ها داشتم .. منم مث شما ۱۴ تخمک گذاری نزدیکی داشتیم...ان شاءالله ک خیره..واسم دعا کنین ....

بزار دیگه هر چی باشه معلوم میشه لااقل اگه منفی شه دوبارهداقدام میکنی چیزی نمیشه ک

حالا فردا پریود نشدم بی بی میزنم ببینم خدا چی میخواد 

2706