2733
2734
عنوان

تهرونیا مبل نعمت آباد خوبه

974 بازدید | 9 پست

لطفا اگه کانال تلگرام از فروشگاهش دارین یا قیمت از مبل های چستر و سلطنتیش لطفا بگید شهرستانم میخوام این همه راه نیا الکی با آگاهی بیام مرسی

نیا خوب نیس اصلا اعتماد نکن به اگهی های دیوار درمورد مبلای کارگاهی نعمت آباد و شهرک ولیعصر

اگه کارگاه خوب و باقیمت مناسب و شیک میخوای بیا کارگاه های چهاردانگه

ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون جایی سراغ ندارین قیمت و مدل خوب

برو چهاردانگه اونجا خیلی بهتره مدلاش متنوع و شیکه. البته تازگیا نرفتم من تابستون با دخترخالم  رفتم که اون یه مبل راحتی شیک واسه جهازش خرید 8 تومن. سرویس تخت خوابشم از همونجا گرفت و  الان از همش راضیه. البته الان قیمتا خیلی بالاتره به نسبت تابستون. ولی کلا تو تهران چهاردانگه قیمتاش مناسبتره نسبت به یافت آباد و دلاوران. نعمت آبادم که اصلا بهش فک نکن.

آدرس یا کانالی داریین بهم بدین

نه

ولی ب نظرم خارج از تهران بخری بهتره 

بکوبی بیای تا اینجا که چی

منم برا مبلم از شهرستان اومدم تهران تمام بازار مبلارو گشتم

تابستون بود قیمتا وحشتنااااک بالا بودن 

پیش خودم گفتم کاش شهر خودمون مبل میخریدم

منم ب خاطر یه اگهی تو دیوار اومدم تهران بخرم ولی چرت بود اشتباع منو نکن

ولی بعد کلی خستگی و گشتن چهاردانگه رو پیدا کردم بد نبود هم سرویس خواب هم مبل مو گرفتم

ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم 
2740
نیا خوب نیس اصلا اعتماد نکن به اگهی های دیوار درمورد مبلای کارگاهی نعمت آباد و شهرک ولیعصر اگه کارگ ...

دقیقاً درسته ،

من این کامنت رو اینجا میذارم که هر کسی مثل من وسوسه شد بره نعمت آباد یه کم قبلش تامل کنه
من قبلا از یافت آباد و چهاردانگه خرید کردم و کاملا راضی بودم
اینبار اتفاقی اسم نعمت آبادو شنیدم و با اینکه خیلی گفته بودن کلاه بردار و دغل هستن کاسبا من توجهی نکردم و قیمت پایینتر وسوسه ام کرد
این تجربه خرید میز ناهارخوری از گالری مهران از نعمت آباده که بدترین تجربه خریدیه که تا به حال داشتم .دو تا مغازه دارن یازده غربی یکی هفده شرقی
ما بیست و هفتم مهر سفارش میز ناهارخوری لهستانی دادیم با چوب راش و تاکید کردیم حتما خود رنگ باشه و مات و حتما تماماً چوب راش باشه و عکس رنگ و مدل مد نظرمون رو هم نشون دادیم.نمونه کار هم داخل مغازه بود و ما گفتیم همین اکیه اینو بزنید.توی فاکتور هم نوشتن نمونه داخل مغازه ما هم ازش عکس گرفتیم. 
بعد دو هفته که مراجعه کردیم واسه تحویل دیدیم نه تنها رنگش اصلااااا اونی نیست که گفتیم حتی مات بودن که تو فاکتور قید شده بود هم نیست و کاملا براقه!!  میز هم که  رنگش حتی با صندلی ها فرق داشت و کاملا تیره بود بعد مارو هی پاس دادن بین دو تا مغازه اشون فروشنده میگفت تقصیر مالکه ،مالک می‌گفت فروشنده اشتباه کرده رنگ کارشون هم فاکتور رو در کمال بی ادبی پرت کرد و با بی ادبی تمام برخورد کردن. هیچکدوم هم گردن نمیگرفتن در صورتی که موقع ثبت سفارش اشون اونجا حضور داشتن!  بازم ما با کمال مدارا و احترام گفتیم کار رو درست کنید طبق همون چیزی که ما سفارش دادیم یا مبلغ بیعانه رو برگردونید.مالک گفت شما برید خونه ما خودمون زنگ میزنیم، زنگ که نزد فرداش بعد بارها زنگ زدن من و همسرم و مسیج دادن بالاخره در کمال پررویی گفت بیا همینو ببر یا یه تومن هم اضافه بده!!!! بیعانه هم نمیدیم.الان حدود سه هفته از اون روز گذشته نه پولو دادن نه کار رو. به رو هم نمیارن.
من شکایت رو توی سایت تعزیرات و 124 ثبت کردم.
اینجا هم نوشتم هر کسی هم خواست فاکتور و مستندات رو براش میفرستم که تجربه ی من رو کسی تکرار نکنه. 

به کسی نگر که ظلمت/بزُداید از وجودت