2733
2739
عنوان

کارسیت یا همون صندلی ماشین

97 بازدید | 14 پست

چه مارکی دارید؟ راضی هستین؟ چی بگیرم به نظرتون؟

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
من الیت‌گرفتم دلیجان ۶۰۰ تومن هنوز استفاده نکردم

فکر میکنی خوب باشه؟ خارجی از ۴ تا ۱۵ یا ۱۶ هست چه خبره گرونی آخه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پگ پریگو دارم فردا قراره نصبش کنم خیلی عالیه البته ایرانی ها هم خیلی خوبن بستگی به بودجه داره

چقدر خریدید و از روز اول قابل استفاده هست؟ اگه حدود ۵ بتونم‌ بخرم خیلی خوب میشه ولی چون برای امنیته وسواس شدم

بزن دیوار دست دو نو گیرت میاد بهتره

ممنون

چقدر خریدید و از روز اول قابل استفاده هست؟ اگه حدود ۵ بتونم‌ بخرم خیلی خوب میشه ولی چون برای امنیته ...

فکر نکنم با 5تومن نوش رو بتونی بخری قیمتاش از 8تومن شروع میشن ولی فک کنم دست دو گیرت بیاد مهم امنیت بچه هست حتما که نباید دوست اول بگیری 

2740
فکر نکنم با 5تومن نوش رو بتونی بخری قیمتاش از 8تومن شروع میشن ولی فک کنم دست دو گیرت بیاد مهم امنیت ...

ممنون از راهنمایبت مجبورم از یه چیز دیگه بزنم 😤😤😤

ممنون از راهنمایبت مجبورم از یه چیز دیگه بزنم 😤😤😤

با 5تومن هم چیز خوبی گیرت میاد مال من از2کیلو فک کنم روش زده دقیق نمیدونم اما تا وزن 14کیلو رو ساپورت میکنه من اويل از کریر استفاده کردم الان پسرم داره 4ماهش رو تموم میکنه دیگه میخوام بزارمش تو صندلی

با 5تومن هم چیز خوبی گیرت میاد مال من از2کیلو فک کنم روش زده دقیق نمیدونم اما تا وزن 14کیلو رو ساپور ...

به سلامتی 😍

فکر میکنی خوب باشه؟ خارجی از ۴ تا ۱۵ یا ۱۶ هست چه خبره گرونی آخه

آره خارجی خیلی گرونه

ریسکه واقعا شاید بچه توش نشینه

والا جنسش که خوبه و طراحیش دست کمی از خارجی ها نداره

من الیت پلاس گرفتم که میگن جنس پارچه و ایناش بهتره

ولی صندلی ماشین رو نباید دست دوم کرفت‌ به نظرم حتی اگه بودجه نداریم هم از هزینه های اضافی سیسمونی بز ...

میدونم عزیزم بخاطر کرونا اصلا دست دوم نمیگیرم فکر کنم مجبورم از هزینه یه چیز دیگه بزنم