2737
2734
عنوان

کمر درد شدید بعد از رابطه چی میتونه باشه خانوما کمک 😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 8896 بازدید | 68 پست
خداروشکر دوقلوها چطورن

سلامتی دوقلو نیستن که 😄 یه لحظه فکر کردم منو با کس دیگه ای اشتباه گرفتی 😂

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم اسی از شوخی هام ناراحت نشه😕🙏

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
اسی امشب سر شوخیو باز کرده😂😂

آره خوشش اومده تازه میگه یه چهارتا هم ما میگیم بحث تکمیل میشه🥴😂

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
2731
چرا گفتی دو قلو ان  بابا مگه همونی نیستی که با غذاهات دل منو بردی؟؟؟؟

😂😂😂شما دوتاهم گیر کردین🥴🤭 

چرا گفتی دو قلو ان  بابا مگه همونی نیستی که با غذاهات دل منو بردی؟؟؟؟

چرا همونم اما دوقلو نیستن که 😂 نیما و سینا چون تفاوت سنشون کمه شاید فکر کردی دوقلو هستن  یکی سه سالشه یکی یک و نیم 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
چرا همونم اما دوقلو نیستن که 😂 نیما و سینا چون تفاوت سنشون کمه شاید فکر کردی دوقلو هستن  یکی س ...

فکر کنم ی اشتباهی پیش اومده

اخه اون عکس غذاها همه دو نفره بودن و اون کاربر هم می گفت شوهرم خیلی پر خوراکه همینطور خودم‌.‌. حرفی از بچه نمی زد

2738
فکر کنم ی اشتباهی پیش اومده اخه اون عکس غذاها همه دو نفره بودن و اون کاربر هم می گفت شوهرم خیلی پر ...

نمیدونم والا 😄

عکس غذاهای منم همه دونفره بود بچه هام فعلا کوچیکن 

احتمالا اشتباه شده 😂 شوهر من شکمو نیست 

نمیدونم والا 😄 عکس غذاهای منم همه دونفره بود بچه هام فعلا کوچیکن  احتمالا اشتباه شده 😂 شوهر ...

اقاااااا😭😭😭😭😭😭😭 دوست ندارم اشتباه شده باشه

بزار عکس غذا رو بفرستم ببینم همونی یا نه

اقاااااا😭😭😭😭😭😭😭 دوست ندارم اشتباه شده باشه بزار عکس غذا رو بفرستم ببینم همونی یا نه

بفرست 😂😂🤣

چجوری باید بفرستم؟؟؟؟

تو گوگل سرچ کن پیکو فایل عکس رو آپلود کن اونجا بهت لینک میده کپی کن بذار اینجا 😄

2706