2733
2739
عنوان

توهم میزنم؟

269 بازدید | 15 پست

نامزدمو دوساله تو تصادف از دست دادم

هنوز مرگشو باور نکردم نمیتونم براش گریه کنم 

تقریبا هرشب توی خواب دارم باهاش زندگی میکنم

تنها راه ارتباطم باهاش خوابه، تنها امیدم به زنده بودنم خوابه

هرشب حسش می‌کنم که بالای سرم نشسته موهامو نوازش میکنه مخصوصا روزایی که روز سختی داشتم یا کسی اذیتم کرده و گریه کردم حضورشو شدیدا حس می‌کنم..

گاهی اوقات تو جمعیت وشلوغی دارم راه میرم حس میکنم از کنارم رد میشه عطرشو حس میکنم.

وقتایی که قراره آسیب ببینیم، مثلا چند وقت پیش تو تاکسی بودم محکم خوردیم به یه ماشین دیگه انگار دستام به یه جا بندشده بود که پرت نشم توشیشه..

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی روحش داره ازت محافظت میکنه🤔

شدیدا حضورشو حس میکنم

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2738
روحش شاد عزیزم😔 چندسالته

۲۵

کشتی سانچی یادته؟زنه مهندس فرید محبی 

همونکه میگفت وای وای گریه گریه ، همه اروم بودن ، جز اوون 

تلویزیون نشون داد؟ مدام میگفت باور ندارم فلانو فلان 

کشتی سانچی سال ۹۶ بود 

الانم سال ۹۹ ، هیچی خواستم بگم به دوسال نذاشت بکشه 

ازدواج مجدد کرد الانم یه دختر داره 😂 اوون تونست کنار بیاد بپذیره ، تازه با همکار شوهرش ازدواج کرد 😶

شما هم میتونی ، سعی کن زندگیتو بسازی و ادامه بدی عزیزم 

مرگ حقه 

شدیدا حضورشو حس میکنم

خیلی امکان داره. پیشنهاد میکنم صوت سخنرانی کتاب آن سوی مرگ رو گوش کن.

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
2706