2737
2734
عنوان

خودتون یا خانومای کارمند اطرافتون جزو کدوم دسته بودن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 23 پست
من الآن تاپیک های ایشون رو دیدم. منظورش چیه؟؟؟

چندتا از تاپیک هاش رو بخونین متوجه می شین، کلا سوال ها را هدف دار مطرح می کنه معطوف به اینکه زن های کارمند و تحصیلکرده و... زندکی های خوب و مرفهی ندارن. به تنها جنبه ای هم که از زندگی زناشویی توجه می کنه فقط بحث مالیشه و اشتغال و مستقل بودن رو هم فقط از همون منظر اقتصادیش و تاثیرش رو همسریابی می بینه. تاحالا ده ها تاپیک زده و علی رغم تمام جواب هایی که گرفته دست بردار نیست.

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندتا از تاپیک هاش رو بخونین متوجه می شین، کلا سوال ها را هدف دار مطرح می کنه معطوف به اینکه زن های ...

پس در واقع احتمالا کمبود داره توی زندگی و سعی می‌کنه زن هابی رو که به نظرش موفق هستند بکوبه. 

پس در واقع احتمالا کمبود داره توی زندگی و سعی می‌کنه زن هابی رو که به نظرش موفق هستند بکوبه. 

ب نظرتون زن کارمند ک پولشو میاره تو زندگی و شوهر پولدار نداره قسط هم میده خسنه کوفته میاد خونه ایده ال زندگی زنه؟

2728
بعد حس نمیکنی هم پولتو میاری تو زندگی هم کار خونه میکنی شوهرت پرو میشه؟

شده خواهر ،آخر ماه میره سر کیفم کارتاشو با کارتام جا به جا میکنه🤣🤣🤣🤣

یه وقتا کمکم میکنه ولی اکثر اوقات نه

من تا جایی که احتیاج باشه درامدم رو وارد زندگی میکنم یعنی موقعی که ببینم واقعا اگه من نیارم همسرم مجبوره از کسی قرض کنه

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊
ب نظرتون زن کارمند ک پولشو میاره تو زندگی و شوهر پولدار نداره قسط هم میده خسنه کوفته میاد خونه ایده ...

اگر خودتو رو فقط یک سرویس دهنده جنسی بدونی چرا... 

ولی برای من که یک انسان هستم و بین خودم و همسرم  تفاوتی نیست توی زندگی همه تصمیمات مون مشترکه و توی همه چیز چه خوب و چه بد مثل هم هستیم بله زندگی ایده آل ِ...‌ 

چون شخصیت و انسانیت من ارزش داره نه چیز دیگه. 

2738