2737
2734
عنوان

کسی تازگی کیش رفته _مشهدم

85 بازدید | 8 پست

هزینه ها چطوریه 

کار برادرم اونجا هست چندروزه اومده مشهد اخر ماه هم برمیگرده باز منم میخام برم باهاش 

هزینه تور چقدر هست 

تور میشناسین معرفی کنید لطفا 

داداشم میگه بدون تور بخوای بیای هزینت بیشتر میشه 

و اینکه نگین کروناس سفر نرو من برا تفریح نمیرم فقط میخام دور باشم چند روز ازین جا اگه بمونم خفه میشم 😣

پشت هر اکانت مجازی قلبی درحال تپیدن است ....              به کانال تلگرامم سر بزنید تازه تاسیسه حمایت کنید لطفا🥺.     @nab_text31

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اگه برادرت خونه داره اونجا فقط بلیط رفت و برگشت هواپیما بگیر

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731
داداشت مگه اونج زندی نمیکنه؟چرا با تور میخوای بری؟

زندگی نمیکنه کارش تو هتل هست و همونجا هم ی اتاق داره 

همون هتلم بخوام برم میگه ک هزینش زیاد میشه برات اگه تور بگیری بهتره

پشت هر اکانت مجازی قلبی درحال تپیدن است ....              به کانال تلگرامم سر بزنید تازه تاسیسه حمایت کنید لطفا🥺.     @nab_text31
خب اگه برادرت خونه داره اونجا فقط بلیط رفت و برگشت هواپیما بگیر

ن عزیز خونه نداره

بلیط و از سایت فلایتو چک کن هتل و جا هم از سایت هتل یار

ممنونم

2740
عزیز هفته پیش از تهران رفتیم،بلیط فقط ۹۰۰تومن  برگشت بلیط فقط۷۰۰

چ زیاد⁦☹️⁩