2733
2734
عنوان

خیلی نگرانشم

259 بازدید | 33 پست

دوست مامانم ۳ هفتست تو شبکه های مجازی نیست تلفنشم جواب نمیده نه گوشی تلفن خونه هم قطع بچه هاشم ازدواج کردن باهاشون خیلی در ارتباط  نیست ما هم همینطور  .اون تهرانه ما کرج امروز داداشم فرستادم   خونشون  ک ببینه خونه هست یا نه ک همسایشون گفته چند ماهه از اینجا رفته 😐 ناراحتی قلبی هم داره خیلی نگرانشیم نمیدونیم چه کار کنیم 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

ادرس ندارین؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما چرا ؟

چون من مثل خالم دوستش دارم رفت امد داشتیم

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2738
ادرس ندارین؟

ادرس خونشو داشتیم ک‌ امروز در کمال تعجب گفتن خونشو فروخته!!!

تنها زندگی میکنه؟

اره عزیزم همسرش فوت کرده 

ادرس خونشو داشتیم ک‌ امروز در کمال تعجب گفتن خونشو فروخته!!!

وا 

خب شاید دیگ نمیخاد ارتباط داشتع باش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
یا ابلفضل به بچهاش خبر بدین

با بچه هاش ارتباط خوبی نداره ب اینستاگرام پسرش پیام دادیم خبر نداشت گفت اگر با من تماس گرفت بهتون‌ میگم

وا  خب شاید دیگ نمیخاد ارتباط داشتع باش

نه امکان نداره تا همین ۳ هفته پیش زنگ زد کلی  خوب حرف زد با منم حرف زد بعدشم کلا تو اینستا نیست هیچ جای دیگ به خاطر همین نگرانیم 

به بچه هاش دسترسی ندارید ؟ 

نه عزیزم

2706