2737
2734

دوس پسرم ک یه جورایی نامزدیم خانواده ها میدوننو عیدم قراره عقد کنیم...بعد ت پیج اینستاش تنها دختری ک فالو داش من بودم اما دیروز دیدم یه دختردیگ روفالو کرده بعد فقط این فالوداشتش دخترع ن بعد دختره ۶ هزارتا فالوور داش و ۳۰ تام فالوکرد و عکسشم یه دختره بود. ک بایه سگ بزرگ وایساده بود بعد بهش گفتم چرافالو کردی گف ک عکس سگ داش رفتم دیدم بعدم گف چون ناراحت شدی بلاکش میکنم بعد بلاکش کرد...امروز خونمون بود گفتم این کی بود رفتی دایرکتش گف اره رفتم گفتم سلام این سگ خودته گفته چطور اینم گفته توله دار ه میفروشی اینم گفته ن و دیگ حرفی نزدن...گوشیشم چک نکردم خودش برام گف...الان شما جای من بودین چ جوری باش رفتارمیکردین؟

بعد بایه پیج فیک من رفتم دختره روفالوکردم هرچی ادم گنده لات واینا بود از پروفایلشون دیدم واسش کامنت گذاشته بودن

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به چه چيزهايي گير ميديد الكي

اخه میگم چرا رف باش حرف زد کااااش بهم دروغ میگف میگف حرف نزدم

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
2728
این چیزی نیس که بخوای بخاطرش ناراحت بشی

من میگم چرارف حرف زداخه

اخه كار بدي نكرده كه بخواد دروغ بگه

مامانم میگ اگ ریگی ب کفشش بود میگف نرفتم ولی راس گفته منم مبگم خب وقتی بااین حرف زده  حتما باخیلیا حرف میزنه اخه دوروز پیش ۱۰۰ دادم ب یه هکر پولموخورد و بلاکم کرد

2738
یه سوال پرسیده دیگه،اینقدبزرگش نکن گلم

مرسی ❤💕

مامانم میگ اگ ریگی ب کفشش بود میگف نرفتم ولی راس گفته منم مبگم خب وقتی بااین حرف زده  حتما باخی ...

اگه از الان شك كني تا اخر شكاك ميموني بهش اعتماد كن بزار زندگيت بر پايه اعتماد پيش بره 

شوهر منم با یه سلام و علیک تو اینستا به من خیانت کرد 

چ جوری؟

چ جوری؟

دختر داییه شوهرمو بعد از ۱۲ سال دیدیمش اونم چشش دنبال شوهر من بود از زمان مجردی شوهرم قبول نکرده بود باهاش ازدواج کنه ما رفته بودیم تو خاله شوهرم مهمونی اومده بود اونجا شمارمونو گرفت بعد از پسر عمش پیج اینستای شوهرموپرسیده بود وارد پیجش شده بود اولش منم گوشی روچک میکردم بعد دیدم کم کم براش شعر میفرسته عکس میفرسته به شوهرم گفتم تا بلاکش کنه این کارو نکرد بعد یه مدت گوشیشو اثر انگشتی کرد دیگه مطمئن شدم حساس شدمدیگه کارم شد حرص خوردن چک کردن شوهرم که یکی یکی مدرک جمع کردم   تراکنش کافی شاپو با هم شمال رفتنو و غیره الان میگم اعصابم میریزه به هم