2737
2739

خانما من احساس می کنم زشتم درصورتی که همه می گن خوشکلی 😐 وهیچ ایرادی تو صورتت نیست  اما خودم از چهرم راضی نیستم واهل رایشم نیشستم اما اگه عمل باشه ارع 

الان به نظر شما چه تغیراتی باعث زیبا تر شدن می شه واون تغییر چیه اگه راه طبیعی داره مثلا ر وغن گیاهی وچیزی هست بگین مخصوصا اگه نتیجه گرفتین 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چشم و ابرو و بینی

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2728

اول یه پوست خوب. صاف شفاف و جوان و سرحال.

گودی زیر چشم ادم افسرده و پیر نشون میده

خط خنده ی عمیق  گونه های شل و افناده 

اینا صورت رو بیحال میکنه و به راحتی با ژل قابل جبران هست

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2740

هرکسی یه ایرادی داره اخه ندیده چی بگیم؟؟

مثلا من خودم پوستم صاف و یکدست بشه خیلی خوب میشم مژه هام بلنده اما خیلی دوس دارم کاشت کنم فک کنم عالی بشه بدون ارایشم ادم قشنگه البته طبیعی نه مث دم طاووس😁من اصلا ارایشی نیستم 🙄

پسرم زندگیم ❤

اولا که هر زنی زیباست، نمیشناسمتون ولی قطعاً شما هم خیلی زیبایی 😍 اول همه اعتماد به نفس،

و اینکه میتونید به پوستتون برسید، لازمم نیست چیزای گرون بزنید، لباتون رو‌ مرطوب نگه دارید ابرو هاتون همیشه مرتب باشه،

برای پوستم میتونید بخور بدید بعضی گیاهارو، ماسک خونگی بزارید، زیر چشماتون قرص ویتامین E رو سوراخ کنید بزنید و...

ضمناً کلا مُد امسال نداشتنه آرایشه خدارو شکر به نفع ماست که اهل آرایش نیستیم 😂😊♥️

خوب ابرو ها چه مدلی خوبه دخترونه من اصلا نمی دونم هاشور خوبه میکروبلیدینگ حوبه یا مداد 

برای چشام چی کار کنم 

راه طبیعی برای پرپشت کردن وبیشتر شده موژه می دونین 

اولا که هر زنی زیباست، نمیشناسمتون ولی قطعاً شما هم خیلی زیبایی 😍 اول همه اعتماد به نفس، و اینکه م ...

مد امسال بی آرایشه ؟ یعنی چجوری،؟ یعنی واقعا بعد از این همه مدت میتونیم چندتا چهره ی طبیعی و عادی ببینیم؟؟

امیدوارم این مد رو هم مثل رنگ سال و مدل مانتو شلوار  رعایت کنن 

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
مد امسال بی آرایشه ؟ یعنی چجوری،؟ یعنی واقعا بعد از این همه مدت میتونیم چندتا چهره ی طبیعی و عادی بب ...

بله من چند جا خوندم اینو توی پیج های مد و اینای خارجی هم نوشته بود

که امسال آرایش نکردن ترنده، یا کلا آرایش نکنند، یا فقط یه رژ پررنگ بزنند، یا فقط با هایلایتر نقاط برجسته صورت رو برق بندازن مثل استخون گونه 😊 تماام... بهتر والا چیه ۶ قلم آرایش...

از این یه مد خیلی راضیم ایشالا سال های سال مد بمونه 😂👏🏼