2737
2739
عنوان

دخترا رفتیم یه جایی دعوت بودیم از اول تا اخر سه ساعت اونجا بودیم 😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 71401 بازدید | 642 پست
واقعا ادم با فرهنگ و باکلاسی هستی میگن اصالت و  شخصیت ادم ها رواز رفتازشون با بچه ها میشه فهمی ...

شما لطف دارین...

ولی خدا میدونه که تعریف از خودم نمیکنم تا حالا بچه ای نبود منو دوس نداشته باشه از مجردی تا الان هر جا برم بچه ها دورم جمع میشن...باور کنین از خونم ک میرن انگار بمب ترکوندن تو خونم...هر چند پسر دو ساله من از مهمونا بدتره😉 ولی از اینکه بچه ها رو میبینه انقد ذوق میکنه برام کافیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی دیگه به این موضوع فکر نکن 

میدونم بیشتر این موضوع ناراحتت کرده که به بچه برادر شوهرت چیزی نمیگفتن و فقط به بچه شما تذکر میدادن

ولی خب ارزششو نداره بخوای بیشتر از این بهش فکر کنی خودتو ناراحت کنی 

اگر ادیت میشی کم تر باهاشون رفت و امد کن 

وقتیم میبینی داره به بچت اجحاف میشه و گناهی نداره مودبانه به طرف تذکر بده یا دفاع کن از بچت 

گاهی وقتی زیادی سکوت کنی اجازه دخالت در تمام موارد رو به بقیه میدی ! 

عزیزم‌ طرز برخوردشون‌ درست نبوده ولی خب آدم باید به بچه اش هم یاد بده و کنترلش کنه .که دست به اکواری ...

دست نزد به هیچی فقط نگاه اکواریوم و ماهی ها میکرد 

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘
2731
شما لطف دارین... ولی خدا میدونه که تعریف از خودم نمیکنم تا حالا بچه ای نبود منو دوس نداشته باشه از ...

دقیقا مثل خودمی من برای بچه هایجاریم همش ی کادو کوچولو میبرم چون دخترن  و عاشق کاغذ کادو بماند که پسرم دوساله شده داریم هیچی نداده حتی وقتی دنیا اومده .. 

2738
داشت در دیوار خونه میریخت رو سرم 

اشتباهت این بود نشستی و اجازه دادی تحقیر کنن، خیلی مودبانه جمع میکردید میرفتید

بعدا هم تو یکی دو جمله مینوشتی که هیشکی تو خونه خودش گشنه نیست دعوت کردید دلیل رفتار توهین امیزتون رو نفهمیدم

رابطه رو به سطح میرسونم و رسمی برخورد میکنم از این به بعد

مهم نیست برام 

برای منم مهم نیست برات مهمه یا نه 

همین که کمی انسانیت در وجودت باشه و بچه رو نیشگون نگیری و کودک آزاری نکنی کافیه

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑
خوب بچه که نمیتونه بشینه یکسره بعدشم یکم ادم مراعات مهمون هم میکنه من خودم به مهمون خیلی احترام میزا ...

بعضی بچه ها یاد گرفتن و میتونن 

شما که بچتو نیشناسی نباید میرفتی 

منم کسی حتی آدم بزرگ به آکواریومم دست بزنه تذکر میدم ، معنی نداره آدم بره جایی بلند شه بره سر وسایل مردم . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

پس چرا من یه بار تاپیک زدم گفتم عروسمون میاد خونمون نمیزارع برادرزادم بازی کنه یا با اسباب بازیا بازی کنه همه طرف عروسمونو گرفتن و منو خواهر شوهر بدع کردن و گفتن بدع بچشو کنترل میکنه 

والا ادم می مونه اینجا چی به چیه ما اصلا میریم خونش معذبیم اصلا بچه ها راحت نیستن نه بچه خودش حق بهم ریختن خونه رو دارع نه بقیه بچه ها میتونن بازی کنن

دلم به حال اون بچه میسوزع که عقده بازی به دلش میمونه

2706