2733
2734

الان سه ماهه که بعد چن وقت قطع رابطه با خانواده شوهرم اشتی کردیم 

مادرشوهرم فوق العاده ادم اویزونیه و غیرقابل تحمل 

خونشون یه کوچه اونورتره 

بلا استثنا ینی حتی استراحتم نمیده ب خودش 

هرروزززز  ساعت ۴ میادخونه ما میشینه تا ۱۱ شب 

دست ب هیچی ام نمیزنه 

بعدتازه زنگ میزنه ب پدرشوهرام وبرادرشوهرای مجردم اوناام یکی یکی بیان بعد عصرونه ک هست هیچی شامم هست 

حالا اینا ب جهنم خسته شدم دلم میخاد یه عصر استراحت کنم خودم الانم ک یه هفتس زایمان کردم هرروز خدا همین بساطه  با بخیه و سرگیجه باید ازخانوم پذیرایی کنم بعد تازه شامم براش بزاریم 

اگه ام ک چیزی درست نکنم چون بارها امتحان کردم انقدمیشینهههههه تا خودمون فشارمون بیفته 

کم محلی ام کردم شده اصن اومده گرفتم خوابیدم انقدمیشینههههه تا مجبورشم بلندشم 

شده باش حرف نزنم اصن برم بشینم پایین خونه  اون بالا  بازم از رو نمیره 

هیچکس خونم نمیاد 

هیچکسسسس

به هرکی میگم میگه مادرشوهرت میاد اذیتیم 

مامانمم دوروز اومد مراقبم باشه 😢 روز سوم گفت من نمیتونم خیلی معذبم انگار خونت کاروانسراعه 

فردا شب مهمون دارم  

میدونم ک اگه بیان مادرشوهرمم هست معذب میشن میرن😢

تروخدا بگید بمن چیکارکنم دارم بااشک تایپ میکنم😢

وقتی میخواستم اسم کاربریموبزنم اعصابم خوردبود  الان خودمم پشیمونم 😑 شما دیگه هی پیله نکنید به اسم کاربریم   مرسی اه  (استعداد خاصی تو تشخیص جنسیت از رو ان تی دارم 😍👪 )  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه تازه فارغ نشدی بخواب بهش بگو شام بپزه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
چرا به شوهرت نمیگی؟اگه هم میتونی از اونجا برو جابجا شو

به شوهرم چجوری بگم؟ 😢

وقتی میخواستم اسم کاربریموبزنم اعصابم خوردبود  الان خودمم پشیمونم 😑 شما دیگه هی پیله نکنید به اسم کاربریم   مرسی اه  (استعداد خاصی تو تشخیص جنسیت از رو ان تی دارم 😍👪 )  
2738
با شوهرت حرف زدی؟

چجوربگم؟ 

2706