2733
2734
عنوان

غوغای جاریم و دعوا و حسادتش

| مشاهده متن کامل بحث + 2259 بازدید | 77 پست
نه خودش اومد اصلا من خبر نداشتم یهو زنگ زد گفت میخوام بیام

منظورم اینه از کجا فهمیدن وسایلت عوض کردی؟ 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
شوهرم به مادرشوهرم گفت😐

اگه اینجوریه که مشکل از همسر شماس 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ظرفیت ادمها با هم فرق داره. نمیشه مقایسه کرد و از همه توقع یکسان داشت. ضمن اینکه جاری با دوست فرق ...

در هر حال حسادت داره می‌کشدش 

باید خودشو درمان کنه 

شکننده ای سخت...
2731

اینا رو ول کن بگو پول از کجا اوردید این همه؟😁😀چندساله ازدواج کردید؟

جاریت چندساله؟

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
مادرشوهرت خیلی کارزشتی کرده شماهم نباید تو بوق میکردید که عوض کردید هروقت میومدن میدیدن دیگه شماهم ...

خود جاریم به مادرشوهرم گفت بریم ببینیم مادر شوهرم آورد جاریم یک سال از خودم بزرگتره

وقتی ۱۷سالم بود منو  با بچه ی توی شکمم تنها گذاشت ......چقدر سخت بود روزگار...................
شما هم از اونا پول قرض کنید حداقل یه خونه بخرید

ما خوردیم به گرونیا 🥺🥺 

جایی که مد نظرمون هست نمیشه وگرنه ارزون تر هست منطقه دیگه اما خب محلشو دوس نداریم 

شکننده ای سخت...
2738
در هر حال حسادت داره می‌کشدش  باید خودشو درمان کنه

بله ولی حقش نیست این همه حرف بشنوه. ادم خیبی وقتا ممکنه حتی لحظه ای غبطه بخوره به زندگی کسی حالا باید کتک بخوره؟

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
دوستان یکی از صمیمی ترین دوستای من که هر هفته باهم رفت و آمد داریم دوتا خونه داشت از ما پول قرض گرفت ...

اگه پولت به خرید خونه نمیرسید چه عیبی داشت که قرض دادین، اما اگه باهاش کادی میخاستین بکنید نباید قرض میدادین

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
خودشون وضع مالیشون چطوریه ؟؟؟

خوبن یکم ازما پایین تر دریک سطحیم والا اون همه چی داره حالامن وسایلامو عوض کردم حسودی کرد

وقتی ۱۷سالم بود منو  با بچه ی توی شکمم تنها گذاشت ......چقدر سخت بود روزگار...................
بله ولی حقش نیست این همه حرف بشنوه. ادم خیبی وقتا ممکنه حتی لحظه ای غبطه بخوره به زندگی کسی حالا بای ...

عزیزم ایشون نباید بخاطر اینکه جاریش رفته خونه شو با خرج خودش نو کرده با شوهرش دعوا کنه 

رفتارش واقعا مسخره است و حقشه این دعوا و کتک 

خدا به آدم عقل و اختیار داده واسه همین مواقع 

بشینه سر سجاده از خدا بخواد این حسادت بیمار گونه رو ازش دور کنه و کمکش کنه اونم خونه شو نو کنه و بهش جنبه بده از خوشحالی دیگران خوشحال بشه 

نه اینکه بره بیفته به جون شوهرش 

شکننده ای سخت...
2706