2737
2739
عنوان

خانوما میشه قضاوت کنید راجبـ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 79 پست
من فکرام کردم نوشنم ک از زندگیم راضیم  میگم ک خدای تعریف نیست از قیافه نه خودم همه میگن خپشگلی ...

خوب ايشون فكراشو نكرده؟

باهاش جدى و مستمر صحبت كن، اگه راضى نيست همين الان بهتره كه جدا شى تا اينكه بعداً بخواى طلاق بگيرى يا با ذلت و نارضايتى زندگى كنى

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما جای خواهری میگم هرکدمتون وقت دارید حوصلخ دارید نصیحتم کنید بهم کمک کنید بیاید شخصی بهم کمک کنید بگید اخه تجریه ندارم نمیخام زندگیم از دست بدم

اتفاقا خیلی در کمال ارامش خوبی بگو بخند بدون قهردعوا زد کاش تو دعوا بود میکفتم ناراحته

نه عزیزم گاهی اوقات پیش میادخسته بوده یاذهنش درگیربوده فراموش کن خیلیاازخداشونه که زن خیلی کوچیکترازخودشون گیرشون بیادشماهم روخودت دیگه نیارانگارکه چیزی نشنیدی

2728
من عاشق اختلاف سنی زیادم 

جدی؟ 

به نظر من خوب نیست من خیلی اذیت شدم خیلی از چیزا رو سرکوب کزدم تو خودم

البته بستگی به اون آدم. داره خیلیا هم هستن سنشون بالاست ولی پر از انرژی ن ولی متاسفانه شوهر من اینجوری بود و الان که 32 سالمه خیلی حس تنهایی میکنم مرد بدی نیست خوبه ولی دنیامون فرق داره😑

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
خوب ايشون فكراشو نكرده؟ باهاش جدى و مستمر صحبت كن، اگه راضى نيست همين الان بهتره كه جدا شى تا اينكه ...

چرا اتفاقا برای ازمایش خون از استرس ک بخوره هم۸کیلو کم کرد مشاوره نامه نمیداد میگفت اختلاف سنی دارید بحثت کرد گفت مهم نیست من دوسش دارم 

2738
نه سننی و اینکه از نظر قیافه خانواده همه چی اوکیم همیشه میگه دسوتت دارم راضیم ازت همه چیت خوبه زن خو ...

حتما از مشاوره کمک بگیر تا درست راهنماییت کنه .نی نی سایت کسی نمیتونه درست راهنمایی کنه ،چون چیزی از شما و همسرت نمیدونیم 

چرا با خودش صحبت نميكني؟

به جاي اين فكرو خيالا هميشه با همسزتون رو بازي كنيد..

همونجا با ارامش بايد ميپرسيدي چطود مگه عزيزم اگر هقت هشت سال كوچيكتز بودم چي ميشد؟

الانم قشنگ باهغض بشين صحيت كن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
چرا با خودش صحبت نميكني؟ به جاي اين فكرو خيالا هميشه با همسزتون رو بازي كنيد.. همونجا با ارامش باي ...

حقیقنش یه جوری دلم شکست روم نشد خیلی خجالت کشیدم گفتم بعد این همه محبت همه چی تموم وقنی این حرف میزنه نکنه دوسم نداره خجالت کشیدم از خودم دوست دارم بذارم برم بدون هیچ حرفی 

2706