2737
2734
عنوان

کیا شوهراشون فوت کرده بیان😭😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3445 بازدید | 40 پست
پدر منم وقتی مادرم ۴۰ سالش بود فوت کرد بعد ۱۵ سال هیچوقت مرگ پدرم براش عادی نشد.حتی تو روزاری آخر عم ...

اخی الهی خدا رحمتشون کنه😢

😔بهشت ارزانی آنان که نشسته روی سجاده هایشان دل میشکنند💜

دور از جون فکر کن اتفاقی بیفته ،اون موقع حسرت العان که میتونستید به خوبی زندگی کنید و عوضش پیش پیش عزا گرفتیدرا میخورید ،،پس زرنگ باش و خوب زندگی کن،از لحظه هات خوب استفاده کن ،،،خدا بزرگه !!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقآ. خانوادش خیلیییییی بدن جیگرمو خون کردن😭

فكر مى كنم روح و روانت آسيب ديده 😞

اگه برات مقدوره با كمك مشاور يا كتاب و مقاله هاى روانشناسى به خودت كمك كن روانت رو ترميم كنى

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
فكر مى كنم روح و روانت آسيب ديده 😞 اگه برات مقدوره با كمك مشاور يا كتاب و مقاله هاى روانشناسى به خ ...

دقیقآ نمیدونم چیکار کنم خودمم احساس میکنم نیاز دارم ولی دلم میخواد کتاب بخونم نمیدونم چی بخونم

2731
دور از جون فکر کن اتفاقی بیفته ،اون موقع حسرت العان که میتونستید به خوبی زندگی کنید و عوضش پیش پیش ع ...

همش افکار منفی دارم خدا خودش کمک کنه

دقیقآ نمیدونم چیکار کنم خودمم احساس میکنم نیاز دارم ولی دلم میخواد کتاب بخونم نمیدونم چی بخونم

با كتاب "وضعيت آخر" و "ماندن در وضعيت آخر" شروع كن

اگه كتابخون هستى

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن

منم گاهی این فکرارو میکنم و خیلی ازارام میده

شما همونی نیستی ک گفتی همسرم تو رابطه بشدت خشنه و زیاد میخواد و انقدر رابطه از پشت داشتیم ک من نمیتونم جلو بادمو بگیرم

من خیلی دلم برات سوخت ابنو خودندم هرچند وقت یبارم با دیده ناراحتی میام کاربریتو ببینم شوهرت بلایی سرت نیورده بلشه

فرزند عزیزم مامان عاشقته♥
2740
منم گاهی این فکرارو میکنم و خیلی ازارام میده شما همونی نیستی ک گفتی همسرم تو رابطه بشدت خشنه و زیاد ...

😣🤒🤕

منم گاهی این فکرارو میکنم و خیلی ازارام میده شما همونی نیستی ک گفتی همسرم تو رابطه بشدت خشنه و زیاد ...

عزیزم چقدر مهربونی 

همیشه به این فکر میکنم اگه یه روزی شوهرم فوت کرد چجور کنار بیام همیشه سواله برام

تاپيك اخرت قفل بود اينجا جواب ميدم 

استارتر يك مدت گوشي ت رو خاموش كن بذار كنار كلا بگو گوشي نميخام هر وقت تنها بودى درو از داخل قفل كن هر قدرم در يا زنگ زد برندار بگو خاب بودم فقط وقتى خونشون برو كه با شوهرت باشي يا مادرشوهرت باشه