2410
2553
عنوان

کیا شوهراشون فوت کرده بیان😭😢

3423 بازدید | 40 پست

چجوری تحمل کردید؟ 

فراموش میشه چجوری کنار اومدید 

تعزیف کنید حساتون بگید

😔بهشت ارزانی آنان که نشسته روی سجاده هایشان دل میشکنند💜

لایکم کن

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)

🤍🕊

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دختر خالم شوهرش مرد تو وضعيت بدي بودن تو روستا و خيلي زندگي سخت 

ميگه كاش شوهرم بود تو چادر تو بيابونا بودم 

خيلي سخته خيلي بده 

شايد تا سالها نشه ادم سابق شد 

2714
دختر خالم شوهرش مرد تو وضعيت بدي بودن تو روستا و خيلي زندگي سخت  ميگه كاش شوهرم بود تو چادر تو ...

واقعآ😭😭😭

😔بهشت ارزانی آنان که نشسته روی سجاده هایشان دل میشکنند💜
همیشه به این فکر میکنم اگه یه روزی شوهرم فوت کرد چجور کنار بیام همیشه سواله برام

عزیزم انرژی منفی رو سمت خودت نکش...

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍

مامان من توی ۲۳ سالگی بابامو با سه تا بچه از دست داد الان ۴۰ سالشه عادت کرده 

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2706