2733
2734
عنوان

بهم میگن حس ششمم قویه

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 119 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده میلاد کی زنگ میزنن 

بعد از اینکه مامانم گفت ۳روز دیگه مشورت کنیم مهلت بدین

دیگه خبری نشد 

به نظرت زنگ میزنن اسی 

کی زنگ میزننن🙁🙁

خدایاا اونایی که دوستشون دارم کنارم باشن و حالشون خوب باشه چون حالم فقط با اونا خوبه🌹
منم خیلی حس ششم قوی دارم و دوم اینکه خوابایی ک میبینم تعبیر میشن

شمام بگین حستون میگه کی خونه میخریم

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
2731

هزار تا هم تاپیک میزنم کسی کمکم نمی کنه

کسی هست فردا بیاد کمکم امتحان زبان انگلیسی دارم ۱۲ام هستم 

دیگه بریدم همین

نی نی سایت شده همدم روزهای سختم 😊                            لطفا دعام کنید که خیلی به دعاتون محتاجم ❤️             
2738
گلم میشه بگی من چند ازدواج میکنم؟ پزشکی قبول میشم؟

مامایی قبول میشین و دیر ازدواج میکنین بعد اتمام تحصیلتون بعدش من فقط حسمو گفتم زیاد اطمینان نکن چون من اکثرن برای دوستام و خودمو خانواده رو گفتم ک درست دراومده 

منم خیلی حس ششم قوی دارم و دوم اینکه خوابایی ک میبینم تعبیر میشن

اوا

پس شما هم درباره تعداد و جنسيت و زمان بچه آينده من بگيد لطفاً 😊

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
در مورد من میگین حستونو مهربون ؟ 🌹

یه نیت داری که گاهی شتابزده عمل میکنی... 

اون چیزی که تو ذهنت داری با صبر به دست میاد

مهربونی و دوست نداری دل کسی رو بشکنی، خیلی هم از درون عاطفی هستی، 

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
2706