2737
2739
عنوان

چرا دخترای ب این خوبی هنوز شوهر نکردن 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 101 پست
میخواستم رشتهای بیمارستانی برم که هم به آرزوم رسیده باسم و هم ی ازدواج خوب داسته باشم ولی انگار اونا ...

عزیزم اگه به فکر اینی که بری بیمارستان شوهر پیدا کنی مطمئن باش کلی مریض زیر دستت  میس  میشه اونجا باید همه حواست به در و دیوارا باشه که از اونا هم کار یاد بگیری ی سوتی بدی دیگه تموم شما اونجا با جون مردم طرفی

من که یادم تو کاراموزیا اسم خودمم یادم میرفت فقط حواسم بود به استاد و کاراش 

ازدواج

ازدواج

ازدواج

ازدواج

کل نی نی سایت درد شوهر کردنه😐

خسته نشدید اه

شما خودتونو انقد ناقص میبینید

بی پسر یعنی هیچ؟؟

ازدواج مهمه

ولی پسرا هم انقد می نالن بنظرتون😐

⁦❤️⁩اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️⁩ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرنوشت همه یجور نوشته نشده ک! درستو بخون موقعیت خوب بود ازدواج کن! ایشالا ب این زودیا تو هم ازدواج م ...

ممنونم عزیز دلم خدا از دهنت بشنوه 😘😘

حرف خوبی زدی 

بعضی وقتا بهشون فک میکنم از خودم ناامید میشم 😑

2728
2738
خداوکیلی این همه چرت و پرت چطوری پیدا میکنید میگیدـ فقط اونجاش ک میگه دارم تلاش میکنم یچیز ...

عزیزم شوهر خوب نیست 

باید برای بدست اوردنش برای ی زندگی اروم و بی دغدغه  زحمت کشید 

ولی از طرفیم میبینم بعضیا با وجود جنگیدن زیاد برای این زندگی نتونستن ب اون چیزی که لایقش هستن برسن یکم دلسرد شدم از این روزگار 

یعنی جلو شما گریه میکنن که شوهر میخوایم    🤣🤣

اره میگه پس من کی قراره لباس عروس بپ.شم...یا دارم یائسه میشم من کی مادرمیشم.... یا فلانی بچش مدرسه میره از من کوچیکتره...

یا میگی ماشالله درامدت خوبه میگه به چه درد میخوره صبح تا شب جون میکنم واسه کی؟

یا مادرش واسش ناراحته میگه واسه حهازش فلان چیزو خریدم دیگه قدیمی شده... گریه میکنه اینم برای ناراجتی مادرش ناراحت میشه

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
اره میگه پس من کی قراره لباس عروس بپ.شم...یا دارم یائسه میشم من کی مادرمیشم.... یا فلانی بچش مدرسه م ...

چه میدونم 

انشاالله که به مراد دلشون برسن و هرچی صلاحشونه قسمتشون بشه 

شازده کوچولو گفت: به نظر میرسه آدم چیزای زیادی برای خوشبخت بودن لازم داره......گفتم:نه اینطور نیست. خوشبختی از بودن میاد نه از داشتن؛ از تقدیر و قدردانی بابت هرآنچه الان داری؛نه از عجله برای بدست آوردن چیزایی که نداری. آسون ترین و مستقیم ترین راهِ خوشبختی،خوشحال کردن آدمهایی هست که در اطرافمون هستن.   عشق رو باید با عشق ورزیدن یاد گرفت. همه ی ما توانایی عشق ورزیدن داریم، حتی با یه لبخند،چون این کار به همون اندازه به خود ما انرژی میده که به کسی که بهش لبخند زدیم