2737
2739
عنوان

دلم تنگ شده براش😭😭😭😭

343 بازدید | 23 پست

برای اون وقتاکه کوچولوبودبرای وقتایی که وقتی گشنه بودنمیفهمیدم ونگام میکردونق میزدخدایامنوببخش که انقداذیتش کردم... 

من خیلی مامان بدی بودم بچه هاچیکارکنم فراموش کنم اون روزارووقتی که گریه میکردمیذاشتم به حال خودش گریه کنه بچمووقتی خیلی کوچولوبودسیلی زدم باورکنیددست خودم نبودبعدزایمانم اخلاقام تغییرکردکلابی رحم شدم چیکارکنم فراموش کنم اون روزای نکبتو... 

الان که نگاهش میکنم مثل فرشته هاخابیده دلم میخادیکی باشه منوسیلی بزنه تادلم آروم شه تاخودم آروم شم ازبی محبتیایی که به بچم کردم خدایامن چم بودکه انقداذیتش کردم دلم میخادبمیرم دلم تنگ شده واسه روزای اولی که چشم بازکرده بودواسه روزایی کوچولوبودونق میزدمیخام دوباره برگردم به همون روزاجبران کنم بی مهریاموخدایادست خودم نبودکاری کن فراموش کنم 

من خیلی مامان بدی بودم چیکارکنم فراموشم بشه😭😭😭😭😭😭😭

مامان دوتافرشته کوچولوی ناز💙💝
هنوز هم وقت است جبران کن

باورکن نمیدونم چرایهوبعداززایمانم این شکلی شدم بی اعصاب شدم من خیلی بچه هارودوست داشتم الان عاشقشم نمیدونم چرااون روزااون شکلی بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باورکن نمیدونم چرایهوبعداززایمانم این شکلی شدم بی اعصاب شدم من خیلی بچه هارودوست داشتم الان عاشقشم ن ...

خوب افسردگی بعد از زایمان گرفتی 

اکثر خانم ها میگیرن ولی شما شدید گرفتی 

به جای این فکرا  بیشتر بهش محبت بیشتر باهاش  وقت بگذرون

الان کل روزمواختصاص دادم بهش ولی بازم حس میکنم کمه نمیدونم چطوربدیاموجبران کنم براش همش جیگرم آتیش میگیره وقتی به گذشته فکرمیکنم خدامنولعنت کنه😭😭😭😭

2738
خوب افسردگی بعد از زایمان گرفتی  اکثر خانم ها میگیرن ولی شما شدید گرفتی

پس چراکسی نفهمید؟ اگه افسردگی بودچراهیچکس بهم نگفت😭😭😭وقتی بچم کوچیک بودهنوزیک ماهش نشده بوددلم نمیخاست اصلاصدای گریشوبشنوم اصلابهش توجه تمیکردم وقتی گریه میکردحتی یه بارپتوروهم انداختم روصورتش تاصداشونشنوم😭😭😭😭چرااینکارارومیکردم من خدایا😭😭😭😭

باورکن نمیدونم چرایهوبعداززایمانم این شکلی شدم بی اعصاب شدم من خیلی بچه هارودوست داشتم الان عاشقشم ن ...

خب افسردگی بعد از زایمان خیلی شایع است

باید ی بزرگتر بهت کمک میکرد

الانم ناراحت نباش و غصه نخور بیشتر براش وقت بزار و باهاش بازی کن تا اون روزها فراموش بشه

همه ماها ی کارهای اشتباهی تو بچه داری کردیم

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
پس چراکسی نفهمید؟ اگه افسردگی بودچراهیچکس بهم نگفت😭😭😭وقتی بچم کوچیک بودهنوزیک ماهش نشده بوددلم نم ...

دکتر نرفتی 

الانم اینقدر خودتو سرزنش نکن دختر 

به فکر بچت باش و بهش محبت کن 

شاید یه پس زمینه ای داشته که اونجوری شده بودی

هیچ کس کمکم نبودمامانم 15روزپیشم موندورفت شوهرم فقط به بچه توجه میکردووقتی ازسرکارمیومدبعدازشامش میخابیدمن میموندم وبچه ای که همش گریه میکرد😭

دکتر نرفتی  الانم اینقدر خودتو سرزنش نکن دختر  به فکر بچت باش و بهش محبت کن

نه هیچوقت درموردایناباکسی حرف نزدم توتنهاییام این کارارومیکردم 

2706