2737
2739
عنوان

خیلی حالم بده

133 بازدید | 8 پست

چه ها خیلی حالم بده من عقد کردم بخاطر کرونا ۹ماهه زیریه سقف با شوهرم زندگی میکنم تو یه شهری که ۱۲ساعت از خونوادم دورم و تنهام ولی تو این نه ماهه بجای خوشی هرروزمون بحث و گریه بود برام انگار ده سال گذشت.خیلی خوبه اما اصلا اخلاق و فرهنگمون بهم نمیخوره خودم خسته شدم هرکاری کنم یواشکی و همیشه ب مادرش گزارش میده و انگار میترسه من میخوام زندگیشو نابود کنم هرچی تلاش کردم نشد.کلا ادم سردیه و ساکته اما من خیلی پرشور بودم اما الان داغونم اون طرف دلتنگی خونوادم این طرف اول زندگیم و سردی شوهرم .جوری رفتار میکنه انگار ده ساله کنارهم بودیم و تازه اول زندگیمون نیست.اصلانم با خونوادم رفت و امد نداره میگه خودت برو و بیا من مرخصی ندارم حال ندارم...چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم منم مشکلات تو رو داشتم طلاق گرفتم پنج ماه بعد زندگی مشترک .

خیلی برام سخته فکر کن قبل عقد کلا یه ادم متفاوت بود بخدا..بهم میگه خب طبیعیه اون موقع میخواستم بدستت بیارم...الان بعد از سه سال عقد سالی یبار میاد خونمون.میگه ماهیانه بهت نمیدم چون ۸ میلیون خرجت کردم تا الان.از طرفی اصلا باهام حرف نمیزنه ک بگه حتی چته ارومی چته ناراحتی فقط میگه ول کن ول کن

ازدواجتون سنتی بود؟

نه دوسالم باهم در ارتباط بودیم تا بله رو گفتم هرکاررررری میکرد اما یهو بعد از عقد یه ادم دیگه شد حتی گفت کمرم درد میکیره بیام خونتون تو بیا پیشم...حتی اینکه من خرجیتو میدم س ماهیانه نمیتونم و....

2738