2733
2734
عنوان

بچه ها؛ کوچیکتر از من ازدواج کردند من مجردم ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2291 بازدید | 157 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما متاهلی الان؟

آره عزیزم

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
ای خواهر نمیشه شخصیت من اینجوری شکل نگرفته .‌

چقدرشبیه منی منم اهل دوستی و...نیستم چون تهش همش پیشنهادای کثیف بوده خواستگارامم مناسب نبودن وفقط پولداربودن اخلاق برام مهمه خب که خداهنوزنخواسته انشاالله تا۱۴۰۰همه چی پیش میره

💫❤به لطف خداتا۱۴۰۰به تمام آرزوم رسیدم،خدایاشکرت❤💫     😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇
2728
فک میکتی ازدواج چیه 😑

حداقل ادم تو زندگیش انگیزه داره ادم به محبت نیاز نداره سخته تنهایی. از طرفی منم زودرنجم اصلا اعصابم نگاههای معنی دار فامیل ندارم

هر چه دلم خواست نه آن میشود  هر چه خدا خواست همان می شود
حداقل ادم تو زندگیش انگیزه داره ادم به محبت نیاز نداره سخته تنهایی. از طرفی منم زودرنجم اصلا اعصابم ...

محلشون نده یه عده همیشه عادت دارن تو زندگی بقیه سرک بکشن

سعی کن حال دلت رو خوب کنی تا خدا هم کمکت کنه و یه پسر عالی بیاره تو زندگیت

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
2738
نگووووو اینو پس خدا کجاس؟! 

خداتوقلب من۳۵ساله مجرده تحصیلکردس😊

💫❤به لطف خداتا۱۴۰۰به تمام آرزوم رسیدم،خدایاشکرت❤💫     😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇
من68هستم و مجرد     برادرزادم الان ی پسر داره و 78 هست.(این دیگه برادرزادت هست) تو اقوام ...

دهه شصتیاکلاااااسیاه بختن دورازجونمون

محلشون نده یه عده همیشه عادت دارن تو زندگی بقیه سرک بکشن سعی کن حال دلت رو خوب کنی تا خدا هم کمکت ک ...

حرف خانواده رو چی کنم

هر چه دلم خواست نه آن میشود  هر چه خدا خواست همان می شود
دهه شصتیاکلاااااسیاه بختن دورازجونمون

چون دخترای دهه شصتی از اول آرمان های دیگه ای داشتن غیر از ازدواج مث استقلال ، کار ، تحصیل

تو هفتادی ها ازین خبرا نیست

2706