2737
2734

عشق بچگیمه

خیلی دعوا کردیمممممم خیلی دلتنگش بودم

آشتی کردیم

ولی رابطمون خیلی سرده

دلم میخواد فحشش بدم بگم اشتباه کردم آشتی کردم😬

توی این چند سال هربار دیر جواب منو میداد یا بحثی پیش میومد من کلا کات میکردم 

اونم میگه پلهارو خراب نکن صبر کن خودم میام دنبالت

نمیدونم خودش اصرار میکنه باهم باشیم ولی سرده

دیر دیر جواب میده پیاممو از ظهر سین کرده جواب نداده

بخدا نزدیک هفت سال شده خوب اگه منو نمیخواد بره کلا 

اگه میخواد درست حسابی باشه این سربازیا چیه

کو

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

والا خودت که خیلی ازش سرد تری

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

اگهکلا تو رابطه سرده کات کن.چون یروز خسته میشی و میگی کاش زودتر جدامیشدم.اگه فقط تو پیام سرده حتما کاری واسش پیش اومده.منم دوستم پیامامو نمیخوانه الکی.یبار بهش گفتم ینی چی ۲۴ری انلاینی پیام منو نمیخونی.هپش بالای گوشیت پیامای من میاد میخونی ولی نمیای سین کنی جوابمو بدی

2706