2733
2734

دوستان من ی پک عربی میخام بخرم

قیمتش130واااااقعا عالیه

قشنگ یاد میده چجوری تو30ثانیه بزنی

اگ دوس دارین بیاین چنتایی باهم بخریم

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ازرشته ریاضی به چه شغلی میخوای برسی😐؟

من می خوام برنامه نویس شم😍🌹

استارتر عزیز از کتابای نردبام تعریف زیاد شنیدم🌹❤️❤️❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
چرا تاحالا اصلا اسمشو نشنیدم؟

واقعا؟ سطح سوالاش بالاست❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2738
من می خوام برنامه نویس شم😍🌹 استارتر عزیز از کتابای نردبام تعریف زیاد شنیدم🌹❤️❤️❤️

برنامه نویس چی؟

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
من می خوام برنامه نویس شم😍🌹 استارتر عزیز از کتابای نردبام تعریف زیاد شنیدم🌹❤️❤️❤️

همونیکه براحتی از رشته کامپیوتر میشه رسید؟

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
همونیکه براحتی از رشته کامپیوتر میشه رسید؟

خیلی راحت نیست البته❤️

چرا تاحالا اصلا اسمشو نشنیدم؟

مربوط به انتشارات خیلی سبزه و سطح سوالاش بالاست 

من دهمم برای آموزش مفهومی از کتاب آموزش شگفت انگیز استفاده می کنم درسنامه ش عالیه❤️

2706