2733
2739

شوهر من خیییییلی بی مهره،نسبت ب بچه،کلا اصلا احساس پدرونگی درونش بوجود نمیاد،دوس دارم ازم بچه بخواد،ذوق کنه،با دیدن لباس بچه تو مغازه هیجان زده بشه ولی اصصصصصلا اینجور نیست

جلوگیریم طبیعیه،تقریبا دوهفته پیش تو روزای تخمک گذاری رابطع داشتیم،دوهفته گذشت گفتم اگ حامله شده باشم چی؟طبیعی خب ممکنه

گفت سقطش میکنیم😢😢😢

خودم خیلی دلم میخواد

چرا اینجوری 😱😱😱😱😧

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچاره اون بچه ای که پدرش اینقد بی محبته اووووف🥺

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین

وا خب طبیعی جلوگیری نکنید . بچه طفل معصوم 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2738

حالامن خودم ازترس زایمان وبیخوابی ومسولیتابعدش دوس نداشتم اول بعذشوهراصرارداشت دوس ندارم بزرگ شم شیطنتاخودمودوس داشتم 

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️

کاش شوهر منم دو سال و اندی پیش گیر نداده بود که بچه میخوام ، سخته که بچه بخوای و نشه و مجبور بشی بری سراغ جراحی و ای وی اف و غیره ، الان خودمم میخوام ، بد جور افتاده تو مغزم ، کاش این کابوسا زودتر تموم بشه

شوهر منم قبل بارداریم بچه دوست نداشت نشستم باهاش صحبت کردم راضی شد الان همش دستش رو شکممه داره بچشو ناز میده عزیزم باهاش صحبت کن باهات راه میاد 

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍
2706